Viešbutis, kuriame karaliauja vynas (pasaulyje)

Viešbutis, kuriame karaliauja vynas (pasaulyje)

Austrijos sostinėje Vienoje veikia neįprastas keturių žvaigždučių viešbutis, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas vynui. Austrijos vynas jau seniai puikuojasi pačių prestižiškiausių pasaulio restoranų vyno kortose. Kad susipažintų su Austrijos vyno kultūra, turistai gali nebekeliauti po visą šalį, pakanka apsistoti Vienos viešbutyje „Rathaus Wine & Design“. Fleischhakerių šeima, kuriai priklauso „The Hotel Rathaus Wine & Design“ tinklo viešbučiai, kviečia iš arčiau susipažinti su austrišku vynu.

Šis viešbutis – tikras siurprizas vertinantiems kokybišką ir gerą vyną. Viešbutyje įrengti trisdešimt devyni kambariai, kurių kiekvienas pavadintas žymių Austrijos vyno ūkių vardais. Kiekviename numeryje įrengtas skirtingas minibaras, kuriame – to vyno ūkio vynas, kurio vardu pavadintas kambarys. Bet kurio vyno galima paragauti ir tuoj pat įsigyti. Moderniai įrengtame viešbutyje pusryčiams siūlomas vyno sūris, žymusis vyno keksiukas „Guglhupf“, žinoma, neapsieinama be ypatingojo gėrimo vyno ir prie jo patiekiamų tradicinių austriškų užkandžių. Jaukiuose vonios kambariuose esančios kosmetikos sudėtyje – taip pat vynas, o bibliotekos knygų lentynose – knygos apie vyndarystę.

Kvalifikuota vyno žinovė Martina Poll su savo komanda pasirengusi pasidalinti žiniomis su viešbučio svečiais. Viešbutyje susirenkantys vyndariai aptarinėja, dalinasi savo patirtimi, žiniomis, ragauja bei išrenka mėnesio vyną. Puikiu austrišku vynu gali mėgautis ir viešbučio svečiai. Tiek pavieniams asmenims, tiek grupėms rengiamos pažintinės-informacinės degustacijos. Viešbutyje taip pat siūlomos pažintinės ekskursijos po vyno regionus. Viešbutis pastatytas kiek atokiau nuo turistinių objektų, tylioje erdvėje, keli žingsniai nuo rotušės ir Burgteatro. Viešnagės kaina – nuo 148 eurų.

Raminta Skripkaitė
Šaltiniai: www.hotel-rathaus-wien.at, wordpress.com
Nuotraukos: www.hotel-rathaus-wien.at  
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną