Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Viešbučių tinklas „Reval Hotels“ žengia į Rusiją

2009-12-01
Paskelbk savo straipsnį

Viešbučių tinklas „Reval Hotels“ žengia į pilną iššūkių Rusijos rinką atidarydami viešbutį Sankt Peterburge. Viešbutis duris atvėrė š. m. lapkričio 26 d. Tai išskirtinis viešbutis, įkvėptas žymaus Fiodoro Dostojevskio romano „Nusikaltimas ir bausmė“. Viešbučiui duotas „Reval Hotel Sonya“ vardas.

Romano „Nusikaltimas ir bausmė“ veiksmas vyksta Sankt Peterburge, todėl dažnai šis romanas vadinamas puikiu gidu po šį miestą. Tai kelionė iš chaoso, pasimetimo, savanaudiškumo į viltį, meilę, atsidavimą. Romanas buvo įkvėpimas daugeliui rašytojų, artistų, menininkų, vadovų ir dabar jis tapo pagrindine naujo „Reval Hotels“ viešbučio Rusijoje idėja.

„Esame Rusijos rinkos naujokai, todėl nusprendėme susieti viešbutį su miesto istorija, jo paveldu“ – teigia „Reval Hotels“ valdybos pirmininkas Heikki Vanhanen. „Norėjome, kad „Reval Hotel Sonya“ taptų nepakartojama istorija – intriguojančia, netikėta, įkvepiančia vieta – vieta, pilna mažų detalių ir niuansų.“

Pačiame miesto centre įsikūręs ir puikiai įrengtas viešbutis buvo projektuojamas atsižvelgiant į Dostojevskio sukurtą kūrinį kartais tiesiogiai, kartais subtiliomis detalėmis perkeliant istoriją į viešbučio statybų eigą. Baldai, spalvos, faktūros, paveikslai ir daiktai buvo parinkti taip, kad atspindėtų Rusijos atmosferą ir sukurtų įkvepiančią, gyvą atmosferą.

Viešbučių tinkle „Reval Hotels“ yra standartiniai, Reval klasės, verslo klasės kambariai ir apartamentai. Šiame viešbutyje kambariai turi naują koncepciją. 173 „Reval Hotel Sonya“ kambariai suskirstyti į tokias kategorijas - „Sąžinė“, „Malonė“, „Atgimimas“ ir „Ego“. Standartiniai viešbučio kambariai pavadinti „Sąžine“, o apartamentai vadinami „Ego“. Šie apartamentai buvo įrengti atsižvelgiant į pagrindinio romano veikėjo Raskolnikovo norą tapti Napoleonu, gyvenančiu savo pasaulyje.

Be to, kiekvienas svečių kambarys turi savo unikalią žinutę, užrašytą ant durų – tai išrašyti atskiri „Nusikaltimo ir bausmės“ sakiniai. Žinutės užrašytos rusų ir anglų kalbomis skatina svečius praleisti kiek daugiau laiko prie durų ir pamąstyti apie rusų klasikinę literatūrą.

Pirmame viešbučio aukšte įsikūrė stilingas „Metamorfos“ restoranas, kviečiantis paskanauti Rusijos ir tarptautinės virtuvės delikatesų. Restorane svečiai bus apsupti kontrastų ir malonių siurprizų. „Metamorfos“ valgiaraštis sukurtas kaip knyga. Jis turi įžangą, atskirus skyrius ir epilogą. Kiekvienas patiekalas pristatomas su atskira istorija, išrašyta šioje valgiaraščio knygoje. Svečiai laukdami patiekalų galės sužinoti apie 19 amžiaus Sankt Peterburgą, laiką, kai gyveno, kūrė ir po Europą keliavo Dostojevskis. Valgiaraščio istorijų lapuose restorano svečiai galės pajausti, kaip formavosi ir keitėsi rašytojo mintys ir siela. Šį pajautimą sustiprins ir restorano interjeras, kuriame panaudota daug įvairių medžiagų, formų o taip pat ir patiekalai, kuriuose susipina įvairiausi Rusijos virtuvės skoniai ir netikėti deriniai.

Žaidimas kontrastais ir įvairiomis netikėtomis smulkmenomis kurtas tam, kad kiekvienas „Reval Hotel Sonya“ svečias kuo maloniau prisimintų savo apsistojimą viešbutyje ir sužinotų apie miestą kuo daugiau net neišeidamas iš viešbučio teritorijos. „Reval Hotel Sonya“ – vienas iš pačių maloniausių projektų, su kuriuo mes dirbome, teigia Švedų architektų įmonės ir įvaizdžio konsultavimo „Stylt Tampoli“ kūrybos direktorius Erik Nissen Johansen. „Dėka literatūrinio paveldo ir gražių žiemų Rusijoje šis viešbutis turi ypatingą aurą, kuri leidžia pajausti tikrąjį Peterburgo žavesį“. Pokyčiai – tai viena iš pagrindinių Fiodoro Dostojevskio romano ir „Reval Hotel Sonya“ viešbučio kūrimo ir dizaino idėja.

„Reval Hotel Sonya“ pastato dydis: 8200 kv. metrų, kambarių kainos: nuo 332 Lt, pusryčiai įskaičiuoti.

Daugiau viešbučio nuotraukų >>

„Reval Hotels“ yra Baltijos šalyse pirmaujantis viešbučių tinklas, kuris vadovauja aštuoniems pilno aptarnavimo pirmos klasės viešbučiams – „Reval Hotels“, – įsikūrusiems trijuose pagrindiniuose Baltijos šalių miestuose: vienam Vilniuje, vienam Kaune, trims Taline, Estijoje ir trims Rygoje, Latvijoje. Naujas viešbutis „Reval Hotel Sonya“ – pirmas viešbutis Rusijoje.
„Reval Hotels“ priklauso Norvegijos nekilnojamojo turto investicijų kompanijai „Linstow AS“, kurios savininkė yra „Awilhelmsen AS“ – pagrindinė antros didžiausios pasaulyje kruizinių laivų kompanijos „Royal Caribbean Cruise Lines“ akcininkė.

„Reval Hotels“ informacija