Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vieno geriausių pasaulio barmenų patarimas, praversiantis kiekvienam

2017-04-12
Paskelbk savo straipsnį

Kaip tapti geriausiu? Įvertintu ir sėkmingu? Vienas geriausių pasaulio barmenų, prestižinio barmenų čempionato „World Class“ prizininkas, sako, jog tai nėra taip sunku, tiesiog reikia nepamiršti keleto taisyklių.

Aptarnavimo sektoriuje pradėjęs dirbti vos 16-os, šiandien iš Izraelio kilęs Ariel Leizgold didžiuojasi keliomis dešimtimis skirtingų profesinių apdovanojimų ir nuolat keliauja, mokydamas savo amato jaunus barmenus. Beje, 2011-aisiais Ariel buvo įtrauktas į 50-ies įtakingiausių aptarnavimo sektoriaus žmonių sąrašą.

Viešėdamas Lietuvoje Ariel Leizgold pasidalino savo didžiausia profesinės sėkmės paslaptimi, kuri gali praversti ne tik tiems, kurie svajoja dirbti už baro bei stebinti klientus, tačiau ir kiekvienam, norinčiam tapti geriausiu.

„Patarti tiems, kurie svajoja tapti geriausiais savo profesijoje – labai lengva. Pagauti savo sėkmę galime visi, tačiau sėkmė – klastingas paukštis. Dažnai klaidingai galvojame, kad sėkmė turi ateiti savaime. Taip tikrai nėra! Tam, kad ji tave aplankytų visų pirma turi labai daug ir sunkiai dirbti, turėti aiškų tikslą, planą, kaip šio tikslo sieksi, ir jo laikytis”, - teigia prestižinio barmenų čempionato „World Class“ prizininkas.

Ariel Leizgold juokauja, jog kuo daugiau jis dirba ir stengiasi, tuo labiau jam sekasi. Keliaudamas po pasaulį kaip vienas iš prestižinio barmenų čempionato „World Class“ ambasadorių Ariel sako supratęs, jog nėra vienos formulės, kuri padėtų tapti geriausiu savo profesijoje. Žmonės yra skirtingi, su skirtingais požiūriais į gyvenimą. Ir kiekvienas iš jų, kažkurią akimirką – gali būti geriausias. Svarbu to momento nepaleisti ir tvirtai jo laikytis.

„Manau, kad kiekvienas tam tikru momentu gali būti geriausias. Kiekvienas gali būti geresniu nei kad buvo vakar. Viskas priklauso nuo to, ar esi pakankamai dėmesingas, kaip smarkiai stengiesi bei kaip stipriai mėgsti tai, ką darai. Juk galiausiai – mes visi tik žmonės“, - šypsodamasis sako iš Izraelio kilęs barmenas.

Beje, Lietuvoje Ariel Leizgold taip pat lankėsi pristatydamas prestižinį čempionatą „World Class“ ir dalindamasis patirtimi su mūsų šalies barmenais. Šis čempionatas šiemet Lietuvoje rengiamas pirmą kartą. Lietuvos „World Class“ finalas, kuriame susirungs dešimt kitus atrankinius kriterijus įvykdžiusių barmenų, vyks birželio 14 d. Rygoje. Trys geriausiai pasirodę – įgis teisę gegužės 15 d. susirungti Baltijos šalių finale bei laimėti teisę dalyvauti pasauliniame „World Class“ finale, kuris šiemet vyks Meksike.