Vestuvės užkandinėje

Vestuvės užkandinėje

Daugumai porų greitojo maisto restoranas būtų paskutinė vieta, kurią jie rinktųsi švęsti vestuves. Tačiau ne visiems reikia prašmatnios puotos. Štai Ilinojaus valstijoje (JAV), Normal miestelyje, įsimylėjėliai svarbiausiai gyvenime šventei pasirinko paprastą užkandinę. Santuokos liudininkais tapo „Taco Bell“ užkandinės lankytojai.

Trisdešimtmetis miestelio gyventojas Paulas Brooksas ir australė Caragh Brooks nė kiek nepergyveno, kad svetimi žmonės greta užsisakinėjo užkandinėje siūlomus valgius. Porelei buvo atnešta lėkštė aštraus padažo, kuriame buvo parašyta „Ar tekėsi už manęs?“. Įsimintino įvykio proga užkandinė buvo papuošta balionais ir spalvotomis girliandomis.

Jaunavedžiai susipažino pažinčių tinklalapyje, devynis mėnesius susirašinėjo ir vienas kitam skambindavo. Galiausiai Caragh atvyko į JAV ir Naujųjų metų vakarą Paulas jai pasipiršo. Jaunajai nereikėjo keisti pavardės, nes vyro – tokia pati. Tiesa, svarbiąją dieną jaunoji vilkėjo rožinę suknelę vos už 15 dolerių, o visa šventinė ceremonija jaunavedžiams atsiėjo 200 JAV dolerių.

„Užkandinėje „Taco Bell“ dirbu jau daug metų ir niekada nepagalvojau, kad čia gali vykti vestuvės. Ši porelė mane išties maloniai nustebino. Jie laimingi ir aš džiaugiuosi už juos“, – pasakojo užeigos savininkas Carlas Harmlowas.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.dailymail.co.uk
Nuotraukos: www.dailymail.co.uk ; www.lenta.ru
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną