Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vertinantys patirtį, grožį ir kokybę, svarbiai progai atšvęsti renkasi kavinę „VIS–A–VIS“ (Vilnius)

2015-10-06
Paskelbk savo straipsnį

Šventėms ir pobūviams skirtas meniu išsiskiria siūlomų patiekalų įvairove. Visi produktai tiktai švieži, nenaudojami pusfabrikačiai, viskas ruošiama tik kavinės virtuvėje. Jokio konvejerio, aptarnaujame tik užsakytus renginius, nėra lankytojų iš gatvės. Valgiaraštis sudaromas individualiai su kiekvienu klientu pagal Jo pageidavimus ir biudžetą. Pas mus Jūs visada jausitės išskirtiniais vakaro šeimininkais.

Šventinis stalas gali būti, kaip vienas bendras, taip ir atskiri apvalūs stalai. Vienu metu jungtinėje salėje (pagrindinė + veidrodinė) galime susodinti iki 130 žmonių, furšeto metu talpiname iki 200 svečių. Banketo metu pagrindinėje salėje susodiname iki 100 žmonių, dviejose banketinėse salėse atitinkamai 30/40 žmonių.

Įspūdingas kavinės interjeras padės sukurti šventinę nuotaiką, o čia įamžintos vestuvinės, ar gražaus jubiliejaus nuotraukos bus puikus prisiminimas Jums ir Jūsų artimiesiems. Dauguma užsakovų  - pagal svečių, kurie jau pas mus lankėsi, rekomendacijas. Jau tapo įprasta, kad pas mus susituokusios poros grįžta švęsti krikštynų, šeimų nariai vieni - kitų gimtadienius, jubiliejus.

Artėja Jūsų mažylio gimtadienis? Norite Jam surengti nepamirštamą šventę? Pasinaudokite mūsų pasiūlymu – „Gimtadienis vaikams“. Mažiesiems sudarome specialų menių, skirtą tik jiems. Vaikiškos dainelės, animaciniai filmukai dideliame ekrane tikrai patiks Jūsų atžalai. Taip pat galime pasiūlyti ir šventės vedančiuosius (piratus, fėjas ir t.t.).

Na ir žinoma ne paskutinė detalė yra, kas, kaip, ir kaip apsirengęs aptarnaus Jūsų pobūvį. Mūsų barmenai – padavėjai laikosi klientų aptarnavimo standarto, kurio reikalavimai atitinka Lietuvoje taikomas etikos normas. Vaikinų apranga: klasikinio modelio juodos kelnės, balti marškiniai, juodos liemenės, peteliškės, juodi batai.  Merginų apranga: klasikinio modelio juodi sijonukai dengiantys kelius, balti marškinukai, juodos liemenės, kaklajuostės, bespalvės pėdkelnės, juodi bateliai.

Prireikus daugiau privatumo, pagrindinės salės langai uždaromi apsauginėmis žaliuzėmis ir niekas iš gatvės nemato nei kas vyksta kavinėje, nei kas jos svečiai .

Klientų patogumui šalia kavinės įrengta didelė mašinų stovėjimo aikštelė, Visų renginių metu budi apsauga. Aptarnaujantis personalas malonus tačiau neįkyrus, todėl šventės metu Jums niekas netrukdys jaustis jaukiai. Banketinėje salėje įrengtas personalo iškvietimo mygtukas, tad galėsite patys išsikviesti barmeną, kada jis bus Jums reikalingas. Visose salėse yra garso aparatūra, šviesos efektai, priverstinė ventiliacija, kondicionieriai. Pagrindinėje salėje įrengtas didelis video ekranas su projektoriumi, kuriame galėsite žiūrėti  savo atsineštą video ar foto medžiagą, lietuvių ir rusų kalbomis traukti karaokė dainas. Kad šventė neapkarstų nuo organizacinių darbų, užsisakiusiems pobūvį galime pasiūlyti muzikantus, šokėjus, vakaro programas ir jų vedėjus. Ypatingos šventės metu padėsime suorganizuoti interjero papuošimą.  

Taip pat aptarnaujame įvairius išvežamuosius pobūvius kaip sodybose taip ir bet kokioje kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje, galime pasiūlyti virtuvės meistrų ir padavėjų paslaugas, pasirūpiname tinkamu stalo serviravimu, indais ir kitomis priemonėmis, reikalingomis pobūviams.

Namie (ofise) nedidelis pobūvis?  Kam sukt  galvą  dėl šventinio stalo? Siūlome įvairius šventinius maisto gaminius išsinešimui : įdaryta lašiša, įdarytas karpis, įdaryta višta, įvairūs mėsos ir žuvies vyniotiniai,  salotos, šalti - karšti užkandžiai, sumuštinukai, krepšeliai, vėrinukai, ir t.t.. Palikite šį galvos skausmą mūsų kavinės virėjom ir Jūs tikrai nenusivilsite. Pagal pageidavimą maistas pristatomas į pasirinktą vietą, arba su 10% nuolaida, paruoštus patiekalus (termo induose ar padėkluose) galite pasiimti patys.

Teikiame maitinimo paslaugas viešbučiams, švietimo ir ugdymo įstaigoms (seminarai, apmokymai ir t.t.), darbuotojų maitinimas darbo vietoje. Organizuojame visą maisto gaminimo ir tiekimo procesą. Nuolat dirbame su darbdaviais, siūlydami šią paslaugą, kuri plačiai išvystyta kitose Europos šalyse.

Tradicinės ar šiuolaikiškos, kuklios ar prašmatnios, žiemą ar vasarą, popiete ar vakare – kiekvienas turi savo tobulos šventės viziją. Kavinės „Vis-A-Vis“ kolektyvas padės Jums sukurti nepakartojamą šventę. Mes vertiname tiek savo nuolatinius svečius tiek naujus klientus – Jums mūsų išskirtinis dėmesys ir geriausi pasiūlymai.


El.p. visavis@visavis.lt
www.visavis.lt