Vertinantiems tikrą arbatą ir kavą... (Vilnius)

Vertinantiems tikrą arbatą ir kavą... (Vilnius)

SIA „Espresso nams“ – arbatos ir kavos namai. Kompanija „Ronnefeldt“ yra viena seniausių arbatos tiekėjų Europoje.

Nuo ko viskas prasidėjo
Kompanija „Ronnefeldt“ yra viena seniausių arbatos tiekėjų Europoje. 1823 metais verslininkas Iogan Tobias Ronnefeldt įkūrė savo įmonę. Dauguma tradicinių tiekėjų Hamburge ir Brėmene buvo nustebę, kodėl veiklos plėtojimą jis pasirinko būtent Frankfurte. Tačiau sėkmingai Londone dirbantis Ronnefeldt buvo įsitikinęs, jog Frankfurtas yra ne tik Europos, bet ir tarptautinis prekybos centras. Tad kodėl nepasinaudojus proga prekiauti arbata būtent šioje vietoje? Kompanija „Ronnefeldt“ tiekė arbatą į Austriją, Vengriją, Ispaniją, Prancūziją, Makedoniją, Graikiją ir Rusiją.

Kompanija šiandien
Latvijoje ši įmonė savo veiklą pradėjo 1998 m., o 2004-aisiais – Lietuvoje ir Estijoje. „Ronnefeldt“ – ekskliuzyvinis prekės ženklo „Ronnefeldt“ (Vokietija) atstovas Baltijos šalyse. „Espresso nams“ aprūpina H0RECA tinklus (viešbučius, restoranus, kavines bei verslo centrus) aromatinga arbata iš Indijos, Kinijos, Japonijos, Pietų Afrikos bei itin aukštos kokybės kava iš Ispanijos, Etiopijos, Brazilijos, Gvatemalos, Kolumbijos. Visa arbatos gamyba yra kontroliuojama nuo pat pirmųjų žingsnių plantacijose.

Ne tik kokybiška arbata ir kava
Lietuvoje kol kas veikia vienintelė parduotuvėlė Vilniaus senamiestyje. Mažutė, bet labai jauki. Neabejingi gerai ir kokybiškai arbatai ar kavai užsukę liks patenkinti. „Espresso nams“ yra įvairiausių arbatų: plikoma arbata (juodoji, žalioji, žolelių, vaisinės, egzotinės), plikoma kolekcijų „TeaStar“, „Welness“ arbata, „Tea-caddy“, „Teavelope“ arbatos. Tiesa, aromatingos arbatos pakelis, arbatinukas, filtras, puodelis su lėkštute ir auksiniu šaukštuku gali būti puiki dovana. Gan nemažas šveicariškų šokoladų asortimentas. Kavos gurmanai Vilniaus parduotuvėlėje atras „Silvestre“ gamintojų kavą, kurie itin daug dėmesio skiria kavos kokybei. „Espresso nams“ siūlo ne tik gardžią arbatą, kavą ir šokoladus, bet ir natūralų mineralinį vandenį „Hildon“ iš Anglijos. Tai unikalus gamtinis išteklius, randamas draustinio teritorijoje, ant kalvų Broughton, Hampshire. Beje, „Espresso nams“ dirbama su profesionaliais kavos aparatais „Conti“ (Monakas), „My way“ (Italija), „Elektra“ (Italija) ir buitiniais kavos aparatais „Saeco“ ir „Solis“ (Italija).

Mūsų kompanija – mūsų tradicija
„Aukščiausio lygio aptarnavimas – mūsų darbo faktorius. Įmonė dirba su tiekėjais, kurie bendradarbiauja jau nevienerius metus. Mes dirbame savo mėgiamą darbą, savo klientams tiekiame aukštos kokybės kavą ir arbatą. Pamaloninkite verslo pokalbius ar ryto pradžią puodeliu espresso kavos ir jūsų klientai įvertins tai“, – kalbėjo SIA „Espresso nams“ atstovė Vilniuje Gražina Petrulevič.

Daugiau apie „Espresso nams“>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Espresso nams“
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną