Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vero Cafe“ direktorė - tarp geriausiųjų Europoje

2011-07-29
Paskelbk savo straipsnį

Šių metų birželio 21 dieną kasmet vykstančiuose Europos ypatingos kavos asociacijos (SCAE) apdovanojimuose už pasiekimus įvertinta Lietuvos kavos verslo atstovė, vieną didžiausių Lietuvoje kavos išsinešti kavinių tinklą „Vero Cafe“ valdančios įmonės direktorė Laima Veželienė. Jai buvo įteikta statulėlė laimėjus nominacijoje „Jaunasis verslininkas“. Tai pirmas tokio lygio mūsų šalies atstovo apdovanojimas kavos srityje tarptautiniu mastu.

Dėl geriausiojo vardo trijose nominacijose – „Jaunasis verslininkas“, „Inovacijos“, „Gyvenimo pasiekimai“, Mastrichte (Olandija) varžėsi 24 kavos verslo atstovų iš Belgijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Italijos, Turkijos, Graikijos, Norvegijos, kitų Europos ir likusio pasaulio šalių. „Labai džiaugiuosi, kad buvome pastebėti ir įvertinti. Šis apdovanojimas – tai labai ilgo ir nuoširdaus darbo įvertinimas. Ne tik mano, bet ir visų, prisidėjusių prie „Vero Cafe“ kavinių tinklo sėkmingo augimo“ – teigia L. Veželienė.

Europos ypatingos kavos asociacijos atstovai, įteikdami apdovanojimą L. Veželienei teigė, jog iš viso gausaus kandidatų būrio Lietuvos verslininkę pasirinko įvertinę ženklų indėlį į kavos kultūros puoselėjimą šalyje, investicijas į kavos ruošimo įrangą, kurios dėka garantuojama aukščiausia ruošiamo produkto kokybė bei sėkmingą ir stabilų įmonės augimą. Pirmoji „Vero Cafe“ kavinė buvo atidaryta 2007 metais, o šiuo metu tinklą sudaro 11 kavinių: 4 – Kaune, 5 – Vilniuje, po vieną Šiauliuose ir Klaipėdoje.

„Mūsų kavos ruošimo meistrai – baristos – puikiai pasirodė ir užėmė prizines vietas Lietuvos kavos ruošimo bei Lietuvos piešimo pieno puta čempionatuose. „Vero Cafe“ barista vienintelis šiais metais atstovavo mūsų šalį Pasaulio kavos ruošimo čempionate Kolumbijoje. Sėkmingai vykdome plėtros planus ir su džiaugsmu stebime, jog vis daugiau žmonių renkasi mūsų profesionalų ruoštą šviežią ir kokybišką kavą“ – teigia L. Veželienė, džiaugdamasi gautu apdovanojimu.

Per 4 metų „Vero Cafe“ gyvavimą, kavos išsinešti kavinių tinklas pelnė ne vieną reikšmingą įvertinimą bei toliau sėkmingai įgyvendina ambicingus ateities planus.


„Vero cafe“ ir Meniu.lt informacija