Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vero Cafe“ atidaro naujos koncepcijos kavinę

2014-08-27
Paskelbk savo straipsnį

Viena kavos barų lyderių Lietuvoje „Vero Cafe“ sparčiai plečiasi ir kavos mėgėjams sostinėje atveria naują erdvę. Gedimino pr. 37 įsikūrusioje „Vero Cafe“ svečiams bus siūlomas ne tik įprastinis asortimentas, bet ir į kiekvieno kliento poreikius orientuotas kavos paruošimo meniu.  

„Septynerių metų patirtis leido pažinti klientą, įsigilinti į jo poreikius ir pasiūlyti kavos mėgėjui daugiau nei kokybišką puodelį kavos. Naujame kavos bare siūlome platesnį kavos paruošimo meniu, praplečiantį ne tik skonių geografiją, bet ir siūlantį skirti daugiau dėmesio sau, naujiems potyriams ir asmeninei patirčiai“, – sako Laima Vėželienė, „Vero Cafe“ kavines valdančios kompanijos „Ex prompto“ direktorė.

Per 2013 m. „Ex prompto“ visoje Lietuvoje atidarė 3 naujus kavos barus, pristatė 11 kavos rūšių namams ir gausiai išplėtė išsinešti skirtų prekių asortimentą. Įmonės apyvarta 2013 m. siekė beveik 5,8 mln. litų be PVM. 2014 m. pirmojo pusmečio rezultatai šiemet prognozuoja 15 proc. augimą.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 21-as „Vero Cafe“ kavos baras, o Kaune esantys kavos namai „Vero Cafe House“ tapo daugiafunkciniu kavos rūšiavimo, skrudinimo, pakavimo cechu, degustacijų ir prezentacjų centru.

„Vero cafe“ informacija