Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vero cafe“ atidarė jau 10-tąją kavinę

2011-03-04
Paskelbk savo straipsnį
UAB „Ex prompto“, valdanti kavos išsinešimui kavinių tinklą „Vero cafe“, išlaiko veiklos pradžioje užsibrėžtus tikslus sistemingai plėstis ir atidaro penktąją kavinę Vilniuje bei jau dešimtąją Lietuvoje. Naujoji kavinė įsikūrė ir šiandien atveria duris pačioje Vilniaus širdyje – Vilniaus gatvėje, prekybos centre „Flagman“. Kavinė išskirtinė tuo, kad turės atskirą išėjimą į Vilniaus gatvę ir dirbs nepriklausomai nuo prekybos centro darbo laiko. Jau nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro (7.30-22.00 val.) bus galima pasimėgauti ypatinga visą laiką šviežia, ką tik sumalta ir paruošta kava. „Vero cafe“ garsėja išskirtinę kavos kokybe.

Nors rinkoje atsiranda vis nauji žaidėjai, siūlantys tiek greitą maistą, tiek kavą išsinešti, „Vero cafe“ mato nišą kavinių tinklui orientuotam į kokybiškos, išsinešti skirtos kavos segmentą. Mes siekiame būti išskirtiniais kavos kokybe ir per trejus veiklos metus pavyko įtikinti, kad ir išsineštinė kava gali būti gera ir skani bei išskirtinės kokybės.

Tikra kava – taip iš italų kalbos verčiamas Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose įsikūrusių kavinių tinklo pavadinimas „Vero Cafe“. „Siejame savo kavą su itališku žodynu, nes Italijoje šis gėrimas vertinamas ypatingai. Stengiamės, kad mūsų kava patenkintų ir kavos mėgėjo, ir net žinovo gomurį,“ – įpareigojantį pavadinimą aiškina Laima Vėželienė, kavinių tinklo direktorė. „Kavinės lankytojams siūlome ir kavos, skirtos namams – tai tiek sumalta, tiek pupelių kava, kurią specialiai atrinkom pardavimams mūsų tinkle ir ženkliname savo vardu.“

Šviežia paskrudinta kava į „Vero Cafe“ atkeliauja kas dvi tris dienas. Aparatu kavos pupelių sumalama tiek, kiek reikia vienam puodeliui pagaminti, todėl kava būna ypač kvapni. Kavai paruošti kavinėje sumontuotas profesionalus itališkas kavos aparatas „Dalla Corte“. Skonį ypač lemiantis vanduo specialiai filtruojamas. Įmonė ypač daug dėmesio skiria darbuotojų apmokymui.

Pagrindinis „Vero Cafe“ akcentas – tai pastovi kavos kokybė, profesionalus jos paruošimas, bei ypatingas dėmesys klientui. Tam, kad įsiklausyti į klientų norus, pageidavimus bei kritiką, įmonė naudoja šiuolaikinius internetinius įrankius – dienoraštį („blog‘ą“) bei socialinį tinklaraštį Facebook, „iPhone“ aplikacijas.

Beje, „Vero cafe“ pristatė ir žaidimą, kad būtų įsivaizduojamas profesonalaus baristų darbas. Žaidimą galite išbandyti čia: http://apps.facebook.com/BaristaVirtuoso/

„Net ir krizės laikotarpiu įmonė neatsisakė plėtros planų ir siekia tapti didžiausiu ir kokybiškiausią kavą tiekiančiu išsinešti skirtos kavos tinklu Lietuvoje“, sako L. Vėželienė.

Apie „Vero cafe“

UAB „Ex prompto“ pirmąją kavinę atidarė Kaune, Kauno „Akropolyje“ 2007 m. lapkričio 15 d. Įmonėje per trejus metus sukurta per 50 darbo vietų, apyvarta 2010 metais siekė virš keturių milijonų litų, įmonė antrus metus dirba pelningai. „Vero Cafe“ galima laikyti sėkmingų moterų valdomu verslu, nes įmonės vadovė yra moteris ir per 80 % darbuotojų sudaro merginos. Šiuo metu, jau veikia keturios kavinukės Kaune, viena Šiauliuose bei jau penkios Vilniuje. Be kavos ir įvairių kavos gėrimų, taip pat siūloma šviežių sulčių, visada švieži sumuštiniai, šviežių vaisių tyrės (smoothie) bei įvairūs desertai.

„Vero cafe“ kavines rasite: Vilniuje: Gedimino pr. 1, PLC „Akropolis“, PLC „BIG“, Jasinskio g. 16 („Verslo trikampis“), bei naujoji kavinė Vilniaus g. PLC „Flagman“. Kaune: PLC „Akropolis“, Laisvės al. 45, Vilniaus g. 18, Laivės al. 75. Šiauliuose: PLC „Akropolis“.

Daugiau apie kavines: www.verocafe.lt , http://www.facebook.com/Vero.cafe


„Vero cafe“ informacija

2011 03 04