Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Velykų stalo dekoravimas

2011-04-23
Paskelbk savo straipsnį

Svečius ir šeimą nustebinti bei pamaloninti galima ne tik originaliai nudažytais margučiais bet ir šventiškai padekoruotu stalu bei pačių margučių pateikimu. Estetiškas ir šiltas stalo dekoravimas ir maisto pateikimas gerina apetitą ir nuotaiką, tad duodame Jums keletą idėjų, kaip Velykų stalą padaryti nepamirštamu.

Vienas iš paprasčiausių ir visada efektyvių būdų papuošti bet kokį stalą – gyvų gėlių ir žalumynų naudojimas. Besiskleidžiant tulpėms ir sprogstant pumpurams, visos dekoracijos Jūsų stalui laukia gamtoje. Kaip jas panaudosite – Jūsų fantazijos ir išradingumo rezultatas. Galite pateikti kiaušinius dideliame dubenyje aplink susmaigstę gėlių žiedus. Išradingai atrodys iš žalumynų ar vytelių padaryti lizdeliai, į kuriuos galėsite sukrauti iš karto kelis kiaušinius. Jei planuojate dažyti mažuosius putpelių kiaušinius – suberkite juos į vazą ir pamerkite spalviškai derančias gėles. Velykos kone smagiausia šventė vaikams – pasirūpinkite, kad Velykų stalas būtų spalvingas, o vaikus nudžiuginkite vardiniais margučiais.

MENIU.LT informacija
Parengė: Upė Katinaitė
Nuotraukos: nordicbedouin.typepad.com, shabbychicoriginals.co.uk, debbiemumm.com

2011 04 23