Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vegfest LT Kaunas“ – maisto festivalis mėgstantiems išbandyti naujoves

2017-08-17
Paskelbk savo straipsnį

Lygiai už mėnesio Kaune rengiamas augalinio maisto festivalis „Vegfest LT Kaunas“ lankytojus vilios maisto įmantrybėmis bei nemažomis nuolaidomis.

„Vegfest LT“ tikslas – populiarinti augalinę mitybą, kalbėti apie jos privalumus, parodyti kokie įvairūs ir skanūs gali būti patiekalai be gyvūninės kilmės ingredientų. Renginio lankytojai galės paskanauti įvairių užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, paragauti mėsos ir pieno produktų pakaitalų, įsigyti ekologiškų produktų, literatūros apie sveiką gyvenseną ir mitybą, receptų knygų, virtuvės įrangos, natūralios kosmetikos, papuošalų ir aksesuarų, veganų atributikos, prekių vaikams. „Vegfest LT Kaunas“ renginyje gaminius pristatys beveik 70 įmonių iš Lietuvos ir užsienio. Bus ir tų, kurios jau tapo nuolatiniais „vegfesto“ dalyviais, ir dalyvaujančių pirmą kartą. „Itin didelį dėmesį šįkart skyrėme vietiniams verslams – daugiau nei trečdalis dalyvių – iš Kauno. Dalyvaus užkandinės „Doda“, „Antras aukštas“, „Ridikas“, „Žali namai“, veganiškų užkandžių importuotojai „Maisto kultūra“, daigų augintojai „Žali žali“, kosmetikos gamintojai „Green Feel“, – vardijo organizatorė. Pasak jos, lankytojai ne tik turės progą paragauti maisto keistenybių (pavyzdžiui mėsą pakeičiančių seitano ar tempės, pelėsinio riešutų sūrio, fermentuotų kombučios ir redžiuvelako gėrimų), bet ir įsigyti produktų pigiau nei parduotuvėse.

Vilniaus užkandinė „Sultenė“ renginyje siūlys iš daigintų sėklų ir riešutų pagamintų sūrių.
Vilniaus užkandinė „Sultenė“ renginyje siūlys iš daigintų sėklų ir riešutų pagamintų sūrių.

Taip pat veiks infostaliukas, prie kurio bus galima nemokamai gauti įvairių lankstinukų, žurnalų, kortelių su receptais, maisto pavyzdžių, kosmetikos mėginukų, ar pasikonsultuoti su veganišką gyvenimo būdą pasirinkusiais renginio savanoriais. O pavakary bus surengta augalinio maisto gaminimo pamoka – ją ves maisto technologė sostinės restorano „Vegan Rawhouse“ virtuvės šefė Irena Žentalytė.

„Vegfest LT Kaunas“ vyks rugsėjo 16 d. Kauno viešbutyje „Park Inn“. Įėjimas nemokamas. „Jame laukiame ne tik besidominčių veganizmu, sveika gyvensena, augaline mityba, ekologija, gyvūnų teisėmis, bet ir visų, mėgstančių išbandyti naujoves“, – sakė V.Viteikaitė.

Tadas Bražauskas
Daugiau informacijos apie renginį:
https://www.facebook.com/events/439605683092316/