Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vartojimo prekių paroda „Ambiente“, paverčianti ateitį dabartimi

2018-09-26
Paskelbk savo straipsnį

„Ambiente“ paroda yra vienas iš svarbesnių metų įvykių; tai tarsi barometras, kuris parodo, kokios bus mados ir tendencijos. Taip pat tai yra kokybės ir dizaino platforma. Paroda suskirstyta į tris zonas – valgomojo (angl. Dining), svetainės (angl. Living) ir namų dekoracijos bei dovanos (angl. Giving).  Paroda vyks Frankfurte, Vokietijoje 2019 metų vasario 8 – 12 dienomis.

„Ambiente“ pristato plataus profilio vartojimo prekes, skirtas namų apyvokos reikmenims bei laisvalaikiui; taipogi pristatomos namų dekoracijos, interjero dizaino prekės bei vidaus baldai. 95 procentai parodos erdvės jau rezervuota. 2019 metų parodos „Ambiente“  partnerė šalis – Indija. Šios šalies pristatymas aprėps plataus profilio prekių, kurias pagamino tradiciniai amatininkai ir meistrai, asortimentą. Indijos dizaineris Ayush Kisliwal, gyvenantis Džiaipure (Jaipur), kuravo ir suprojektavo šių metų Indijos paviljoną parodoje, kurį rasite 1-oje Galerijoje. Kisliwal yra buvęs Ahmedabado Nacionalinio dizaino instituto studentas, jis yra vienas pirmaujančių mąstytojų, praktikų ir amatininkų globėjų dizaino srityje. Kartu su savo architekte žmona Geetanjali Kisliwal yra tarpdisciplininių dizaino įmonių AKFD & Anan Taya, esančių Džiaipure, Indijoje, bendrakūrėjas bei kūrybos direktorius. Jo darbų įvairovė didžiulė: nuo mažų partijų gamybos iki didelio masto instaliacijų. Jis yra įsitikinęs, jog „objektai yra žinutės įgavusios fizinę formą“.

Geras laikas virtuvėje

Sandeep Sangaru, įvairių sričių dizaineris, mokytojas, verslininkas ir laisvos dvasios žmogus, sukurs kavinės įvaizdį 4.1 salėje, kur lankytojai galės atrasti ramybę ir tylą pabėgę nuo parodoje vykstančio šurmulio. Kavinėje lankytojai galės naujai atrasti Indiją.

„Ambiente“ yra pagrindinis plataus vartojimo prekių industrijos metų įvykis, kuriame pristatomos geriausios viso pasaulio plataus profilio vartojimo prekės. Cituojant „Ambiente“ direktorių, Thomas Kastl: „Apie 90 šalių atstovų kurs mados tendencijas 2019-20 iems metams. 2018-ais metais Frankfurto paroda pritraukė 4376 dalyvius iš 88 šalių daugiau nei 308000 kvadratinių metrų dydžio plote. Šis renginys truko penkias dienas, per kurias dalyviai pristatė savo naujus kūrinius ir inovacijas.“

Nauja salė, naujos galimybės

12-os salės atidarymas šių metų rudenį Frankfurte organizatoriams buvo puiki proga suteikti „Ambiente 2019“ parodai naują struktūrą. „Namų apyvokos daiktų ir daiktų laikymo“ erdvė perkeliamos (5.0, 5.1 ir 6.0 salės) į 12-a salę. Kadangi 2019-ais metais planuojama 6-os salės renovacija, serviravimo dekoracijos  laikinai persikels iš 6.2 ir 6.3 salių į 5.0 ir 5.1 sales. Gertuvės ir termosai taps „Virtuvės“ tendencijų zonos dalimi ir persikels į 1-ąją salę. Nauja „Virtuvės apyvokos prekių“ erdvė palengvins lankytojams apžiūrą, nes 12-a ir 3-a salės bus glaudžiai sujungtos bendra paslaugų ir prekių pasiūla.

Nuo 2019-ųjų metų pirkėjai ras „Svetainės ir Namų dekoracijos“ erdves 8-oje salėje; interjero dizainas apims baldų, interjero idėjų, apšvietimo, namų ir dizaino aksesuarų bei juvelyrikos darbų pristatymą. „Interjero ir dekoracijų“ erdvė 9-oje salėje pristatys interjero koncepcijas, baldus, apšvietimą, namų tekstilės prekes ir aksesuarus. 9.1 salė, kartu su „Interjeru ir dekoracijomis“, pristatys aksesuarus (įskaitant rankų darbo prekes), paveikslus ir rėmus, kvapus namams, žvakes, sezonines ir stilingas dekoracijas, floristikos gaminius ir vazonus augalams. 11.0 salė kartu su savo „Miesto įkvėptų suvenyrų“ erdve bus puiki vieta rasti stilingas dizainerių sukurtas dovanas, dekoratyvinius aksesuarus, biuro reikmenis bei rankines, madingus aksesuarus ir juvelyrikos gaminius. „Dovanų idėjos“ 11.1 salėje suteiks progą lankytojams įsigyti klasikinių dovanų, suvenyrų, grožio priežiūros dovanų, rankinių, madingų aksesuarų bei juvelyrikos gaminių. „Svetainės ir namų dekoracijos“ erdvių pertvarkymas sustiprins šių erdvių tarpusavio sąveiką, pasitelkiant aiškias salių struktūras ir efektyvų lankytojų srauto paskirstymą.

Potyrių vieta

Jau kurį laiką pirkėjai iš parduotuvių tikisi kur kas daugiau, nei vien produktų ir ekspozicijų. 4.1 salės fojė rasite „Gruschwitz GmbH“ paruoštą „Potyrių vietą“, ypatingą prezentaciją, kuri suvienija pirkimą internetu ir pirkimą parduotuvėse. Pirkimo sąvoka parodo, kad skaitmeninio amžiaus produkcija gali būti pristatyta tokiu būdu, kad vartotojai vis dar jaustų malonumą lankydamiesi parduotuvių tinkluose.

Prekybos platforma apgyvendinimo paslaugų sektoriui bei kontraktiniam verslui

Pasaulyje pirmaujanti plataus vartojimo prekių industrijos paroda yra pristatymų platforma įvairiems tarptautiniams gamintojams, kuriantiems aksesuarus bei įrangą viešbučiams ir restoranams. „Ambiente” taip pat yra prekybos platforma begalei gamintojų, specializuojančių apgyvendinimo paslaugų sektoriui skirtos produkcijos gamyboje. Bus pristatomas ypatingas apgyvendinimo paslaugų pramonės bei kontraktinio verslo gidas, padėsiantis lankytojams naviguoti parodos centre ir atrasti būtent jiems aktualiausius parodos dalyvius. Daugybė šios srities profesionalų ir sprendimų priėmėjų, tokie kaip projektų vadovai, profesionalūs pirkėjai, baldų pardavėjai, interjero dekoratoriai bei dizaineriai, tiekėjai ir aukščiausio lygio viešbučių verslo atstovai, naudojasi proga rasti įvairiausių pasiūlymų bei įkvėpimo savo verslui. Be to, 2019 metais bus trečiasis kartas, kai „Ambiente” suvienys gamintojus, dizainerius, investuotojus bei konsultantus išskirtiniam apgyvendinimo paslaugų sektoriaus „Susitikimui“. Vakarinė renginio dalis parengta siekiant dar labiau suartinti pardavėjus ir pirkėjus „Ambiente” parodoje.

Pasaulinė rinka

„Pasaulinė prekyba“ „Ambiente” parodoje dabar jau tapo puikiai įsitvirtinusia tarptautinio verslo, orientuoto į kiekį, dalimi. 2019-aisiais metais visa „Pasaulinės rinkos ir Valgomojo kambario“ zona apims net keturis 10-tos salės lygius. Nauja erdvė 10.2 salėje bus pavadinta „Premium“. Tai bus vieta, kurioje iš „Pasaulinės rinkos/valgomojo kambario“ zonos atrinkti parodos dalyviai pristatys daugybę produktų, susijusių su „Valgomuoju kambariu“. Nedidelis atstumas tarp 10-toje salėje esančios „Pasaulinės rinkos/valgomojo kambario“ zonos ir 12 salėje esančios „Namų apyvokos daiktų ir daiktų laikymo“ zonos sukurs papildomą sinergiją pirkėjams. Nuo šiol „Pasaulinės rinkos svetainės/namų dekoracijos“ zonas bus galima rasti 9.2 ir 9.3 salėse. Iš viso apie 1500 dalyvių iš 55 šalių pristatys savo produkcijos įvairovę „Ambiente” parodoje. Dėl to Frankfurtas, neskaitant Kinijos, yra geriausia  vieta verslui, orientuotam į kiekį. Nedideli atstumai apima visą daugelio šalių, tokių, kaip Kinija, Indija, Indonezija, Korėja, Honkongas, Marokas, Filipinai, Pietų Afrika bei Vietnamas, į kiekį orientuotą verslą.

Tikrai kažkas: „Ambiente“ akademija pristato ekspertų įžvalgas

Visas penkias parodos dienas, nuo 2019 m. vasario mėn. 8 iki 12 dienomis, „Ambiente“ akademija pateiks įžvalgas apie dabartinę rinkos plėtrą. Prekybos ekspertai pasirodys scenoje, esančioje 9.2 salėje, ir pristatys keletą puikių būdų, kaip sukurti patrauklias produktų grupes, bei tobulą produkcijos išdėstymą. Jie taip pat paaiškins, kokios yra geriausios internetinės prekybos strategijos. Programą papildys pokalbiai apie tendencijų pristatymus 1-oje Galerijoje.

Ieškok ir rasi – verslo kontaktų užmezgimas „Ambiente“ parodoje

Verslo tinklų kūrimas ir B2B verslo kontaktų užmezgimas tampa vis svarbesnis parodos lankytojams. Verslo kontaktų paieškos programa palengvina komunikaciją tarp gamintojų ir pirkėjų dar net prieš parodai atveriant duris. Ji suteikia lankytojams galimybę pamatyti, kas bus parodos dalyviais, kad iš anksto galėtų su jais susisiekti. Parodos dalyviai savo ruožtu gali susipažinti su būsimais lankytojais ir pasikviesti juos prie savo prezentacijos stendų. Bus paruošta aiškiai apibrėžta platforma internete, kurios pagalba bus galima planuoti susitikimus, o verslo kontaktų užmezgimo komanda suteiks pagalbą visiems sprendžiant problemas bei atsakys į visus klausimus. Visi lankytojai, turintys bilietą į „Ambiente“ parodą bus automatiškai įtraukiami į Verslo kontaktų užmezgimo programą ir galės prisijungti prie jos pasinaudodami registracijos metu gautais duomenimis.

2019 renginiai ir svarbesni įvykiai 

Kaip ir visada, 2019 metais „Ambiente“ paroda pristatys svarbiausias valgomojo kambario, virtuvės, svetainės ir namų dekoracijos tendencijas. Prestižinė dizaino studija „Stilbüro bora.herke.palmisano“ ištyrė keturias svarbias tendencijų sritis ir pristatys jas pagrindinėje specialiojoje parodoje 1-oje Galerijoje.

Jeigu ieškote tvarių ir etiškų plataus vartojimo prekių „Ambiente“ parodoje, jas galite lengvai rasti pasitelkiant mūsų „Etiško stiliaus gidą“. Įvairių programos pjūvių pagalba jis padės orientuotis itin sudėtingoje pasaulinio masto produkcijos parodoje. Naudojantis gidu lankytojai lengviau galės  rasti etiškų ir tvarių produktų gamintojų stendus.

Pirkėjai, ieškantys originalių idėjų, mėgausis „Talentai ir kiti“ zonose, kuriose bus pristatomi šiuolaikiniai jaunų ir dar nežinomų dizainerių kūriniai. 4.0 salėje bus eksponuojama „Valgomojo kambario“ produkcija, o „Interjero dizainui“ skirtus produktus rasite 8.0 salėje.

Dizaineris ir kuratorius Sebastian Bergne pristatys kūrybinius „Ambiente“ parodos dalyvių sprendimus, dėmesį sutelkdamas į valgomąjį kambarį, virtuvę ir namų apyvokos reikmenis. Taip pat bus rodomi trumpi filmukai apie tai, kaip ypatingai sumanūs ar visai paprasti produktai gali būti panaudojami kasdieniniame gyvenime.

Kaip ir anksčiau, 2019 metais „Ambiente“ paroda organizuos daugybę prestižinių apdovanojimų ceremonijų. „Vokiško dizaino apdovanojimas“ vyks pirmąją parodos dieną. Parodos lankytojai turės galimybę apžiūrėti apdovanojimus pelniusius produktus. „Ambiente“ parodoje matysite „Virtuvės inovacijų apdovanojimą“ bei „anti-apdovanojimą“ „Plagiarius“ už produktų piratavimą. 

„Ambiente“ vyks 2019 metų vasario 8-12 dienomis.