Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai vadovauti paskirtas Dr. Jonas Milius

2010-09-30
Paskelbk savo straipsnį

Vyriausybė pritarė žemės ūkio ministro Kazio Starkevičiaus pateiktai kandidatūrai ir paskyrė Joną Milių vadovauti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT). Jis pakeis iš direktoriaus pareigų liepos mėnesį pasitraukusį Kazimierą Lukauską ir vadovauti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai pradės nuo spalio 4 dienos.

1957 m. Alytuje gimęs J. Milius 1980 m. baigė Lietuvos veterinarijos akademijos Veterinarijos fakultetą. 2006 m. jam suteiktas biomedicinos mokslų daktaro laipsnis. Nuo 2008 m. iki šiol J. Milius dirbo Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto direktoriumi. Jis yra Pasaulio gyvūnų sveikatos - tarptautinio epizootijų biuro veterinarijos ir maisto kontrolės ekspertas, Lietuvos Veterinarijos gydytojų asociacijos narys.

J. Milius kvalifikaciją kėlė Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Prancūzijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos ir kitų šalių mokslo įstaigose, stažavosi maisto saugos ir veterinarijos kontrolės institucijose, kartu su bendraautoriais publikavo mokslinius straipsnius Lietuvos ir užsienio šalių periodiniuose leidiniuose. J. Milius yra knygų autorius sveikos mitybos bei gyvūnų ligų prevencijos temomis.


VMVT informacija