Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vakarienė užrištomis akimis Kaune

2011-10-12
Paskelbk savo straipsnį
„Sakoma, kad skonis ypač sustiprėja, kuomet maistas ragaujamas tamsoje, - renginio prasmę aiškina restorano „Sadutė“ savininkė Indra Ramanauskienė. – Skubėdami dažnai tinkamai neįvertiname to, ką valgome, nebemokame pasimėgauti. Todėl lankytojams siūlome naujovę - iš naujo atrasti maisto skonį. Tikiu, kad „Vakarienės tamsoje“ metu užrištomis akimis paragautas maistas taps kažkuo neatrastu, o gal tiksliau – atrastu iš naujo“.

Pristatomajame „Vakarienės tamsoje“ renginyje pirmieji maisto skonį ragaudami jį užrištomis akimis įvertins žinomi miestiečiai ir žiniasklaidos atstovai. Nuotaikingame renginyje dalyviai patiekalus užuos, ragaus, pajaus, tačiau jų nematys. Vakarienei  ruošiami ir  išskirtiniai restorano patiekalai. „Norėjome, kad restorano lankytojai maisto skonį vertintų ne tik pagal išvaizdą. Juk maistas tai pirmiausia skonis ir kvapas, - sakė renginio sumanytoja.

I.Ramanauskienė kol kas neišduoda vakarienės meniu.  Anot jos, tai bus įprastinė keturių patiekalų vakarienė su gėrimais. Šį kartą skirsis tik jos patiekimas – jis bus visiškoje tamsoje. Vakarieniaudami užrištomis akimis svečiai pabandys suprasti ir atpažinti, ką jiems teko paskanauti.

Tikimasi, kad ši vakarienė taps tradicine. Numatytą savaitės dieną „Sadutėje“ pavakarieniauti užrištomis akimis galės kiekvienas to pageidaujantis restorano lankytojas, o patiekalų ir gėrimų kaina dėl to nesikeis.