Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vakaras - susitikimas su Viačeslavu Ganelinu „Visas gyvenimas – nesibaigianti improvizacija“

2011-12-18
Paskelbk savo straipsnį

1950-iais Slava (taip V.Ganelinas vadinamas muzikų ir draugų tarpe) su tėvais atvažiavo gyventi į Lietuvą, kur studijavo Vilniaus konservatorijoje, vėliau tapo Vilniaus Rusų dramos teatro muzikinės dalies vedėju. Pirmieji vieši džiazo muzikos koncertai peraugo į pasaulinį pripažinimą, koncertuojant su legendiniu trio – GTČ. V.Ganelinas taip pat kūrė muziką tokiems filmams Lietuvos kino studijoje kaip „Gražuolė“ (1969 m.), „Velnio nuotaka“(1974 m.), „Sadūto tuto“ (1974 m.), „Smokas ir mažylis“(1976 m.), „Seklio kalio nuotykiai“ (1976 m.) ir kt.

Emigravęs į Izraelį, V.Ganelinas Lietuvoje paliko ne tik savo gyvenimo dalį, bet ir nemažą muzikinį palikimą – ypatingą vietą džiazo pasaulyje. Šiandien yra stipriai jaučiama ir dar ilgai jausis jo įtaka Lietuvos džiazo formavimuisi, nes tai, ką kuria Slava, yra ne vienos dienos muzika, o muzika, kuri jaudins dar ne vieną kartą.

Susitikus su Slava, jo „grįžimo“ į Lietuvą metu, ir paklausus, kodėl jį taip traukia Lietuva, jis pažiūri, šypteli sau būdinga šypsena ir po sekundės pauzės atsako – aš gi ištikimas.

Apie ištikimybę muzikai, šeimai, draugams, Vilniui, Lietuvai...

Apie savo požiūrį muzikoje...improvizacijoje...

Apie visa tai ir dar daugiau gruodžio 30 dieną 20 valandą – SUSITIKIME SU SLAVA (V.GANELINU )

P.S. Be abejo bus ne tik kalbų, bet ir nuostabios muzikos.


Bilieto kaina 50 Lt. Bilietus platina BILIETAI LT.

Gyvos muzikos klubas „AULA Blues club"
Pilies g. 11, Vilnius
Tel. (8 5) 2687173
Email. info@bluesclub.lt
www.bluesclub.lt