Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vaflių Baras - sostinės širdyje įsikūrusi stilinga kavinukė.

2018-02-19
Paskelbk savo straipsnį

Sostinės senamiesčio širdyje įsikūrusi stilinga kavinukė Vaflių Baras jau laukia smaližių su plačiu desertų bei sveikuoliškų patiekalų asortimentu, jaukiu dizainu bei šiltu aptarnavimu. Čia galite ne tik gardžiuotis maistu, bet ir smagiai praleisti laiką su draugais ar naudodamiesi galingu ir nemokamu internetu ramiai dirbti ar organizuoti verslo susitikimus – laukiamas kiekvienas svečias.

Sau mėgiamą patiekalą čia atras net išrankiausias. Kiekvieną rytą laukiame jūsų su pusryčių meniu su vafliais, sveikuolių kokteiliais, avižų koše, omletu, varškėtukais ir, žinoma, aukštos kokybės kava – ko daugiau reikia? ;) Norintiems pasisotinti patiks mūsų vafliai su lašiša, feta, moccarella, ožkos sūriu, omletu ar net benedikto kiaušiniais, o užsukę tik pasilepinti desertu galės pasirinkti vaflių su begale priedų. Kiekvienas vaflis kepamas kruopščiai ir su meile, o asortimente nėra jokių pusfabrikačių – tik patys šviežiausi ir gardžiausi produktai.

Džiaugiamės galėdami vieninteliai Lietuvoje pristatyti žymiuosius „Liege“ vaflius, kurių tešlą jums vežame tiesiai iš žymiausių Belgijos gamintojų. Šie vafliai ypatingi tuo, kad vien pagaminti tešlą užtrunka daugiau nei 24 valandas. Šis desertas paplitęs visame pasaulyje – tai saldus gardėsis skubantiems miestiečiams, sudarantis pasakišką duetą su jūsų mėgstama kava.

Kviečiame paskubėti ir paragauti pasauliniu hitu tapusių ledų burbuliniame vaflyje! Jie tapo vienu madingiausių desertų pasaulyje, o tai lėmė rekordines eiles prie šiuos vaflius gaminančių kavinių ir netgi tapo labiausiai instagraminiu patiekalu pasaulyje! Ir ne veltui – akį ir skrandį lepina kiekviena šio patiekalo dalis: storas, burbulinis vaflis, gardūs ledai ir nuostabi įvairovė jūsų mėgiamų priedų: karšto šokolado, karamelės, vaisių, sausainiukų, sirupų, saldainiukų… Atvykite ir įvertinkite, ar šis desertas vertas tokių liaupsių visame pasaulyje!

Vaikučiai džiaugsis įvairiais pieniškais ledų kokteiliais, kurie kiekvieną nustebina savo fantastišku pateikimu, o veganai ir norintys sveiko, nesaldaus maisto kviečiami išbandyti subalansuotus vaisių, riešutų ir uogų kokteilius su avižų ar migdolų pienu.

Ir visų šių gėrybių kainos, drąsiai teigiame, vienos mažiausių senamiestyje. Kviečiame užsukti į svečius arba užsisakyti maistą telefonu – mes paruošime, supakuosime ir jūs galėsite greitai pasiimti norimą patiekalą.

Be to, mūsų jaukioje kavinėje laukiame norinčių rezervuoti laiką susitikimams ar šventėms.

Vaflių baras Šv. Mikalojaus g. 7, Vilnius.