Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Užsukite į svečius pas „Mažąją Ragainę“! (Vilnius)

2016-04-07
Paskelbk savo straipsnį

Ramūs dėl kokybės
Visi labai laukiami Prekybos centre „CUP“ erdvėse esančioje „Mažosios Ragainės“ jaukioje kavinukėje (PC „CUP“). Pirmame aukšte, šalia parduotuvės „Maxima“ čia rasite platų salotų, užkandžių, karštųjų patiekalų asortimentą, pyragėlių su vištiena, daržovėmis, grybais. Maistas čia visuomet kokybiškas ir šviežias. „Mažosios Ragainės“ vadovai patys valgo šį maistą ir vaikus maitina, tad dėl kokybės yra ramūs.

Užsukite paskanauti kasdien gaminamų salotų, pagal senelės receptą pagamintos silkės „Dzūkiškai“, kepsnių ir kitų patiekalų. Prie arbatos ar kavos puodelio puikiai tiks gardūs saldumynai.

Patogu užsisakyti į namus

Neturintiems laiko gaminti namuose puiki išeitis užsisakyti maistą išsinešimui. „Mažoji Ragainė“ mielai pagelbės organizuojant pobūvius, banketus bei visas svarbias šventes. Įmonė, vien konditerijos gaminiais neapsiriboja - „Mažoji ragainė“ Jūsų šventinį stalą gali nukrauti gausybe gardžiausių proginių patiekalų: nuo įdarytos žuvies, mėsos pyragų, tortų iki įvairiausių salotų, pyragėlių. Šventinio valgiaraščio asortimentas išties platus, išsirinkti tikrai bus iš ko, norėsis visko, nes visi gaminami patiekalai skanūs, lyg namuose ruošti. Patiekalai tvarkingai bus supakuoti į vienkartinius lengvus indus, Jums beliks vaišes išdėlioti ant savo šventinio stalo. Ir nebūtina sakyti, kad ne Jūs gaminote, niekas nesupras! Daugiau nei 300 patiekalų, gausybė užkandžių, įvairių šaltų ir karštų bei kitų patiekalų puikiai tinkančių bet kokiai progai galima rasti Pilaitės mikrorajone Įsruties g.22, PPC „Panorama“, S.Žukausko g.26 (Šiaurės miestelyje), bei PC „CUP“. Tiesa, užsisakyti reikia iš anksto, ne vėliau kaip prieš 3 dienas, geriausia – prieš savaitę. Užsukite į „Mažosios Ragainės“ parduotuves – čia išklausys Jūsų norus ir patars.
„Mažosios Ragainės“ darbuotojų (įmonėje dirba kvalifikuoti, aukštuosius mokslus baigę žmonės) pagrindinis uždavinys – pagaminti skanų maistą. Tortai ir kiti kulinarijos bei konditerijos gaminiai gaminami naudojant kuo mažiau cheminių dažiklių ir kitokių nenatūralių priedų. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant aukščiausios rūšies natūralias žaliavas, tradicines ir naujas technologijas. Ilgametė patirtis, profesionalumas, o svarbiausia – visuomet šviežia ir skanu kaip namie. „Mažoji Ragainė“ maloniai kviečia ir labai laukia. Užsukite, paragaukite, ir tikim , kad sugrįšite dar kartą!


Nuotraukos: „Mažosios Ragainės“
„Mažosios Ragainės“ įkūrėja ponia Hana