Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Uzbekiškų patiekalų restoranas - „Uzbekistanas“ atsidaro naujoje vietoje

2013-10-02
Paskelbk savo straipsnį


Restoranas „Uzbekistanas" - tai rytų oazė pačiame Vilniaus centre, Vilniaus g. 4. Prieš įkuriant šį restoraną buvo sukurta aplinka, kurioje gali apsilankyti kiekvienas – tiek inteligentas, tiek gurmanas, tiek svečiai iš kitų šalių – ši vieta prieinama kiekvienam. Tai vieta, kurioje jaučiamas rytietiškas svetingumas ir gera aura vos tik peržengus slenkstį. Restorane „Uzbekistanas" mėgaujamasi jau žinomais ir dar neatrastais skoniais. Tai restoranas, kuriame visi patiekalai gaminami ir patiekiami pagal gilias uzbekų tradicijas, o šviežia duona kepama autentiškoje krosnyje, atvežtoje iš tolimojo Uzbekistano.

Virtuvės šefas
Ypatingas restorano „Uzbekistanas" pasididžiavimas – tai virtuvės šefas Achrolas Tadžibajevas, kuris per 35 metus darbo virtuvėje yra dirbęs geriausiuose uzbekų restoranuose, tame tarpe legendiniame Taškento restorane „Bahor" bei garsiajame restorane „Baltoji dykumos saulė" Maskvoje. Pats virtuvės šefas  ypač didžiuojasi tuo, kad restorano „Uzbekistanas" virtuvėje dirba jo paties suburta virėjų komanda iš Taškento bei tuo, kad Lietuvoje yra galimybė

Interjeras
Restorano „Uzbekistanas" salėje gausu rytietiškų elementų, ryškių spalvų bei natūralių audinių. Visos interjero detalės parvežtos iš Azijos – rankų darbo kilimai. molinės lėkštės bei statulėlės ir indai, puošti originaliais, autentiškais rytų raštais. Taip pat restorane galima pamatyti tradicinius uzbekų galvos apdangalus – „tiubiteikas" bei apžiūrėti autentiškus muzikos instrumentus.
paragauti tikro uzbekiško plovo, patiekiamo kazane.