Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Unikalus restoranas "Žalgirio" arenoje - "Sala"

2017-07-10
Paskelbk savo straipsnį

Lietuvos ūkininkų produkcija, tuo metu pasižyminti geriausiomis maistinėmis bei juslinėmis savybėmis, sudaro pagrindą sezoninių patiekalų valgiaraščiui, tad ir meniu restorane atnaujinamas kas sezoną. Restoranas savo svečiams kaskart gali pasiūlyti šį tą autentiško ir įdomaus: jautienos antrekoto kepsnys, kepta antis su medaus plutele ar Lietuvos sūrininkų produkcija užkandžiams – visa tai ir dar daugiau, ką gali pasiūlyti sezonas.

Įspūdingi „Sala“ restorano išskirtinumai pobūviams: 800 kv. m. transformuojama erdvė, kurią galima skaidyti priklausomai nuo renginio dydžio (skirtingos erdvės pritaikytos renginiams nuo 50 iki kelių tūkstančių svečių), patogi ir tuo pačiu nuošali vieta miesto centre, terasa, nuo kurios atsiveria vaizdas į Nemuną, erdvi automobilių stovėjimo aukštelė, meniu, atitinkantis šventės koncepciją ir Jūsų poreikius, visuomet malonus patyrusio ir kvalifikuoto personalo aptarnavimas, – visa tai ir dar daugiau, dėl ko verta šventes švęsti restorane „Sala“.