Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

UAB „Manjana“ suteikti net du tarptautiniai ISO sertifikatai

2015-02-05
Paskelbk savo straipsnį

„Mes jau seniai dirbome taip, kad atitiktume visus aukščiausius standartus, nors tai patvirtinančių sertifikatų neturėjome. Tiesą pasakius, jų ir nereikėjo. Tačiau, kai dirbi palyginti nedidelėje rinkoje du dešimtmečius, norom nenorom pasieki tam tikras plėtros lubas. Siekiant jas įveikti – būtina ieškoti naujų sprendimų. Vienas jų – ISO sertifikatai, kurie padeda užtikrinti kokybišką paslaugų bei prekių tiekimą“, – paaiškino UAB „Manjana“ direktorius Donatas Genys.

Jo teigimu, ISO sertifikatai yra ne tik įvertinimas, rodantis, kad įmonė verta jų, ar suteikiantis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis bei atveriantis naujas galimybes, bet ir didžiulis įpareigojimas visada pateisinti klientų keliamus lūkesčius.
„Labiausiai džiaugiuosi tuo, kad sertifikatus užsidirbome. Todėl drąsiai galime sakyti visiems, kad mūsų įmonė ne tik atitinka ISO reikalavimus, bet ir jais vadovaujasi praktikoje, kasdien. Tai ypač pravartu, kai supranti, jog ISO sertifikatų gavimu niekas nesibaigia, o tik prasideda. Tai tęstinis procesas, kuris tiesiog šaukte šaukia: „Tobulumui ribų nėra“, – tikino D. Genys.

„Manjana“ vadovas taip pat akcentavo, kad vykstant ISO sertifikavimui buvo išsamiai aprašyti įmonės veiklos procesai, kurie suteikė aiškumo įmonės veiklai bei daugeliu atvejų palengvino darbą jos specialistams. Tai ypač svarbu bendrovės klientams, kurie nuo šiol, labiau nei bet kada anksčiau, iš UAB „Manjana“ gali tikėtis ir gauti aukščiausios kokybės paslaugas ir produktus.

Apie UAB „Manjana“ suteiktus ISO sertifikatus
ISO 9001:2008 – tai tarptautinis kokybės vadybos sistemos standartas, nukreiptas į vidinius organizacijos procesus. Jis užtikrina, kad organizacijos procesų valdymas būtų orientuotas į nuolatinį vartotojų poreikių patenkinimą.
ISO 14001:2004 standartas padeda organizacijai mažinti savo poveikį aplinkai. Šis tarptautinis aplinkosaugos vadybos sistemos standartas rodo, kad jį įsidiegusi bendrovė aktyviai siekia mažinti savo procesų, produktų ir paslaugų poveikį aplinkai.