Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„TonyResort“ poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse - iššūkiai, poilsis, pietūs ir romantika viename (Trakų r.)

2010-07-16
Paskelbk savo straipsnį

Poilsio ir pramogų centras įkurtas šalia Trakų, Gilušio ežero pakrantėje, jaukiame pušyne, 18 hektarų miško plote. Pramogos bei kvapą gniaužiantys nuotykiai - laipiojimas lynais ir tinklais aukštai tarp medžių, „skrydžiai“ tarp kalvų, šuoliai iš didelio aukščio - vilioja poilsiautojus, mėgstančius ekstremalius pojūčius bei aktyvų poilsį gamtoje. Kai kuriems žmonėms - tai smagi treniruotė, o kai kam - savęs išbandymai, iššūkiai ar net metų mankšta.

„TonyResort“ poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse parke įrengti aštuoni skirtingo sudėtingumo kliūčių ruožai. Kūrybingas kolektyvas sukūrė daug įdomių, anksčiau parkuose nematytų atrakcionų. Vaikams skirtos net trys žaismingos trasos su tuneliais, voratinkliais, vežimėliais ir kitomis kliūtimis. Mažieji taip pat galės mėgautis 190 metrų ilgio skrydžiu ir trasa „Žmogus voras“. Šioje trasoje patiriamas ypatingas jaudulys, kadangi visos kliūtys įveikiamos be apsaugos diržų, o praradus pusiausvyrą pramogautojus gelbsti 700 m2 tinklas įrengtas po kliūtimis. Didelis malonumas laukia draugų, kurie kartu įveiks dvi lygiagrečias trasas ir užbaigs kelionę vienu metu skrisdami 200 metrų ilgio lynais. Drąsiausi ir ištvermingiausi galės mėgautis „Juodąja“ trasa. Laisvas kritimas iš 4 metrų aukščio, atliekant didįjį Tarzano šuolį, suvirpins net pačių drąsiausių širdis.

Jei išties esate aktyvaus poilsio mėgėjas, „Tony Resort“ be „Nuotykių parko“ (laipiojimas lynais tarp medžių, kvapą gniaužiantys „skrydžiai“ tarp kalvų, „Tarzano“ šuoliai ir kt. atrakcionai) siūlo ir kitas pramogas:

- jodinėjimas žirgais pušyno keliukais;
- pasivaikščiojimas sveikatingumo takais;
- pažintinis žygis vietinėse pelkėse;
- sporto aikštynas;
- paplūdimio tinklinis;
- moderni sauna ant ežero kranto, kubilas;
- paplūdimys, maudynės ežere;
- įvairūs renginiai amfiteatre po atviru dangumi...

...Ir tai dar ne viskas! Visada esame pasiruošę išgirsti Jūsų norus ir pageidavimus, kad galėtume juos įgyvendinti kartu. Ilsėkitės, švęskite, dirbkite, pramogaukite – puikiai praleiskite laiką poilsio ir pramogų parke „TonyResort“  Anupriškėse.

Apie „TonyResort“ poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse

Poilsio ir pramogų parkas „TonyResort“ poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse - tai puiki vieta, kur galėsite ne tik smagiai pramogauti, turiningai praleisti laiką, bet ir ramiai pailsėti, skaniai pavalgyti, atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių.

Konferencijų vieta

Planuojant renginį ar seminarą pramogų ir poilsio parko darbuotojai Jums rekomenduos vieną iš penkių konferencijų salių, su visa reikalinga multimedia įranga:
* 2 salės po 50 vietų;
* 1 salė 40 vietų;
* 2 salės po 15 vietų.

Pobūviai ir šventės

Pobūvių namai – puiki vieta Jūsų šventėms, konferencijoms ar seminarams. Jie išdėstyti atokiau esančiose vaizdingose miško aikštelėse.  Atskira erdvė svečiams padės susikurti  laisvės ir privatumo pojūtį. Pobūvių namų pirmame aukšte įrengta erdvi salė, holas, sauna, lauke – didelės apšviestos terasos, kubilas. Antrame – 10 dviviečių komfortabilių kambarių. Kiekviename iš jų yra dušas, tualetas.

„Anupriškių“ parko ir MENIU.LT informacija
Daugiau apie parką: www.http://tonyresort.lt


2010 07 16