Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Tikroji vokiška kokybė lenkia laiką - praeities palikimas tarnauja ateičiai!

2015-09-04
Paskelbk savo straipsnį

Restoranų versle dėvėta įranga - ne naujiena, todėl vienas iš aktualiausių kriterijų – įrangos patikimumas (nežiūrint taip svarbaus kainos klausimo). Sumanus verslininkas rinksis ir skaičiuos taip, kad jam būtų naudingiausias įrangos eksploatavimo sąlygų kompleksas – kaina, našumas, patikimumas (garantijos ir servisas) ir, aišku, tarnavimo resursas.

Vokiečių gamintoja „Winterhalter“ specializuojasi profesionalių indų plovimo sistemų gamybos srityje. Indaplovės, valymo priemonės, vandens valymo prietaisai ir indų krepšeliai užtikrina ne tik puikų plovimo rezultatą, bet ir patikimą bei ilgalaikį darbą. „Winterhalter“ įranga ypatinga tuo, kad yra naujoviška, veiksminga, be to, paprastai dešimtmečius, sėkmingai naudojama profesionaliose virtuvėse. Kadangi daugelis įrangos dalių praktiškai nesidėvi ir tik kai kurias, mechaniškai veikiamas dalis, reikia atnaujinti ar pakeisti, „Winterhalter“ indaplovės gali tarnauti neribotą laiką, kaip patikimas mersedesas.

winter

Naudotos,  Vokietijoje pagamintos, indaplovės, kurias galima įsigyti yra nuo 2 iki 5 metų „amžiaus“ (jų resursas yra iki 10 metų, o tinkamai eksploatuojant ir daugiau...). Pavyzdžiui indaplovės „Winterhalter UC: (įmontuojama po stalviršiu, postalinė – angl. undercounter) kaina nuo 890 eur, o indaplovės „Winterhalter PT“ (kupolinė, didelio našumo) kaina nuo 1600 eur (kaina šiek tiek svyruoja nuo estetinio stovio, bei nuo pakeistų dalių ar mazgų). Kaip ir įprasta ES, dėvėtai įrangai, suteikiama garantija 3 mėnesiams. Be to – prieš pateikiant prekybai indaplovės yra patikrintos „Winterhalter“ serviso darbuotoju. Įrangos pristatymas nemokamas! „Winterhalter” serviso darbuotojai pasirūpins indaplovės pajungimu, ir reikalui esant - tolimesne indaplovės priežiūra.

P.S. Papildomai rekomenduojama įsigyti automatinį vandens filtrą (150 eur), kuris būtinas bet kuriai HoReCa įrangai, šildančiai/kaitinančiai vandenį.

“Winterhalter” serviso darbuotojai pasirūpins indaplovės pajungimu pas klientą ir, reikalui esant, tolimesne indaplovės priežiūra

„Susitinkant su daugeliu klientų ir apskritai restoranų vadovų, dažniausiai išsakoma jų nuomonė, jog, kur kas labiau apsimoka pirkti naudotą vokiška indaplovę, nei naują kinietiška ar kitą, pigią, kurių greitas atsipirkimas tėra mitas”, - pastebi Audrius Navickas.

Visame pasaulyje įvairias maitinimo paslaugas teikiančios įmonės pasitiki „Winterhalter“ vardu ir jos indų plovimo gaminiais
1947 m. Karlas Winterhalteris įsteigė Winterhalter Pietų Vokietijos mieste Frydrichshafene. Šiandien įmonei vadovauja steigėjo sūnus ir anūkas – Jurgenas ir Ralphas Winterhalteriai. Šių savininkų valdoma įmonė, kurioje visame pasaulyje dirba daugiau kaip 1 000 darbuotojų, yra viena iš svarbiausių profesionalių virtuvių priemonių pramonės atstovių.

Įmonės būstinė yra Mekenboireine (Vokietijoje), šalia Konstanco ežero. Papildomos gamyklos buvo atidarytos Endingene (Vokietijoje) ir Riutyje (Šveicarijoje). Visame pasaulyje Winterhalter atstovauja daugiau kaip 70 pavaldžiųjų įmonių ir partnerių.

„Sėkmę visada lemia visos komandos pastangos“ – tai įmonės šūkis, kurį įtvirtino jos steigėjas Karlas Winterhalteris. Šiandien jį atspindi ir mūsų pagrindinis principas, kurio aktyviai ir vienodai laikosi mūsų partneriai bei darbuotojai.

Daugiau informacijos ir užsakymai:
Audrius Navickas
Pardavimų vadovas
Winterhalter Gastronom
Mob.tel. +37061011335
El.paštas: audrius.navickas@winterhalter.com.pl