Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Tik 17 Lt už pasirinktą patiekalą ir taure raudonojo, baltojo arba karšto vyno restorane „Užupio klasika“

2013-02-26
Paskelbk savo straipsnį

Pačioje sostinės širdyje – Užupyje – įsikūręs restoranas dvelkia jaukia prabanga, ilgaamže klasika ir savitumu. Kiekvieną čia užsukusįjį sužavės išskirtinis šio restorano interjeras, gerai apgalvotos detalės ir rami muzika. Puikus maistas bei platus vyno asortimentas Jus pradžiugins ir maloniai nustebins. Užsukite ir mėgaukitės romantiška atmosfera!

„Užupio klasikos" svečiai gali džiaugtis nedidele (iki 8 vietų) salyte, kurioje pasislėpus jauku pietauti ar vakarieniauti.

Nedidelė ir jauki mūsų restorano erdvė tiks įvairias progas atšvęsti norinčioms kompanijoms – šventės vakarą Jums priklausys visas restoranas. Paprastai šventės rengiamos ne daugiau kaip 20-iai žmonių, tačiau galime pastatyti papildomą stalą dar aštuoniems asmenims arba pasiūlyti atskirą salytę, kurioje Jūsų svečiai jausis puikiai. „Nuolatiniu nuoširdžiu darbu norime išgarsinti „Užupio klasikos" vardą, trokštame, kad restoranas taptų tikrąja Užupio klasika", – pasakoja savo verslą užauginę šeimininkai.

Pasirinkimai galimi iš 3 patiekalų*:

1. Vištienos filė kepta ant grotelių su baravykų padažu, patiekiama su šviežiomis daržovėmis ir ryžiais + vynas pasirinktinai: baltasis, raudonasis arba karštas vynas

2. Jautienos nugarinė "Karališkai" patiekiama su bulvių skiltelėmis ir troškintomis daržovėmis ir vynas pasirinktinai: baltasis, raudonasis arba karštas vynas

 3. Rissoto su tigrinėmis krevetėmis ir vynas pasirinktinai: baltasis, raudonasis arba karštas vynas


Vynas baltas: Italija .Giorgio Gianni Pinot Grigio . Sausas 12 proc.stipr.
 Vynas raudonas: Italija. Giorgio Gianni Negroamaro Salento 14 proc. stipr.
 Vynas karštas: Giorgio Gianni Negroamaro Salento 14 proc. stipr
.

Pasiūlymo galiojimo laikas 2013-02-26 – 2012-03-10(imtinai).

Jūsų pačių patogumui būtina išankstinė staliukų rezervacija telefonu: (8 5) 2153677

Svarbu! Nuolaida restorane galioja pasakius, kad informaciją perskaitėte www.meniu.lt