Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„The Perfect Pill“ : pozityvios pavasario emocijos „Artistuose“

2013-03-05
Paskelbk savo straipsnį

Tos pačios gatvėje pirktos tulpės, tie patys importiniai šokoladiniai saldainiai ir tas pats perdėtas dėmesys iš pat ryto. Gal ir neblogai, tačiau nejau nesinori kiek daugiau?

Vyrai, nebūkit nuobodos! Pamaloninkit savo mylimąsias kiek kitaip – jau šį penktadienį temkit jas į „Artistus“. Čia tinkamą savaitgalio nuotaiką Jums ir Joms garantuos charizmatiškasis „The Perfect Pill“ duetas.

Nepažįstat? Susipažinkit: tai du savitą požiūrį į kūrybą turintys muzikantai. Kaip patys sako, kiekvienoje jų dainoje, albume ir koncerte – tobulas mišinys grynų ir stiprių emocijų. O jų šio savaitgalio gyvo garso koncerte tikrai netrūks!
„The Perfect Pill“  – tai savotiškas dviejų asmenų orkestras, balansuojantis tarp roko ir elektroninės muzikos variacijų.  Naujausias jų albumas „The Wake” jau pagerbtas tarp muzikos mylėtojų, o pats muzikantų projektas nepamirštas ir šiųmetiniuose T.Ė.T.Ė. apdovanojimuose: vyrukai tapo „Metų rock grupės“ nominantais. 

Visam šiam moderniosios muzikos paradui vadovaus vokalistas Germanas Skoris bei „Artistų“ publikai jau pažįstamas „Yoko Mono“ būgnininkas Josh McClung.

Susidomėjai? Tada ateik! Gyvai ir iš arti „The Perfect Pill“  išgirsti gali Vilniuje, Šv. Kazimiero g. 3. Koncerto pradžia – 20 val.

Atlikėjų honorarams visi draugiškai metamės po 10 litų.