Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Tamsta worldwide pristato: Benny Sings (NL)

2012-04-06
Paskelbk savo straipsnį
Soul, hip pop, elektroninę, pop muziką kuriantis dainininkas itin mėgstamas dėl lengvų, melodingų ritmų.

12 metų muzikuojantis, naujausią 4-ąjį albumą „Art“ išleidęs pernai gegužę, Benny Sings pasakoja savo kūriniuose besistengiantis surasti stebuklingus momentus: „Kartais parašai nuostabius žodžius, puikią muziką, padarai gerą aranžuotę – ir gaunasi nebloga daina. O kartais atrodo, kad žodžiai bet kokie, aranžuotė nevykusi, o visa daina bendrai paėmus išeina nuostabi, nes turi kažką tokio papildomo, neapčiuopiamo – kažką stebuklingo.“

Beieškodamas tokių stebuklingų akimirkų, Benny Sings sukūrė ištisą kolekciją šiltų, lengvų, iš pažiūros nerūpestingų dainų. Tačiau tame lengvume slepiasi skausmas, liūdesys, gyvenimo pamokos, ir būtent kontrastų dėka jo kūriniai tampa unikaliais, stipriais – tokiais, kokius norisi atsiminti, niūniuoti, klausytis vėl ir vėl.

Kaip bebūtų keista, Benny Sings pasakoja nesantis populiarus Olandijoje, savo gimtojoje šalyje. „Olandai yra labai savikritiški, be to, jie mieliau klausosi dainininkų iš užsienio, nei savų muzikantų,“ – sako atlikėjas.

Jo muzika itin paklausi Japonijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, naujausias albumas išleistas ir JAV.

Multiinstumentalistas, virtuozas, prodiuseris, dainų autorius ir atlikėjas į Lietuvą atvyksta pirmą kartą ir joje surengs vienintelį koncertą „Tamsta“ klube Balandžio 20 dieną 21:30 val.

Bilietai parduodami muzikos klube „Tamsta“

Bilietų kaina: nuo 30,00 Lt

Organizatorių informacija

www.tamstaclub.lt