Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Tai Bei 1+1“ kviečia švęsti Naujuosius kinų metus (Vilnius)

2010-02-09
Paskelbk savo straipsnį

Naujieji metai Kinijoje – mėnesį besitęsianti šventė, kurią lydi festivaliai ir įspūdingi renginiai. Į šalį plūsta milijonai turistų. Šiemet ji švenčiama vasario 13 dieną, o vasario 14-toji – šv. Valentino diena. Šį šventinį savaitgalį kartu kviečia sutikti restoranas „Tai Bei 1+1“. Jūsų laukia ypatingi patiekalai, staigmenos ir konkursai. Konkurso prizai – restorano dovanų kuponai nuo 50 iki 150 Lt vertės.

Tigro metais sėkmę atneš raudonas spalva

Kinų Naujieji metai yra kilnojama šventė, kuri priklauso nuo mėnulio fazės. Kaip derėtų sutikti Tigro metus? Kalbamės su restorano „Tai Bei 1+1“ savininke: „Tigras - pats stipriausias žvėris, tačiau geras. Šiais metais gimę žmonės pasižymi stipriu charakteriu. 2010-ais sėkmę atneš raudona spalva, kuri keičia praeitų metų – auksinę.“

Koldūnai – pinigų simbolis

Naujieji metai Kinijoje – šeimos šventė. Restorano šeimininkė tikina, kad valstybinių įstaigų darbuotojai juos gali švęsti kad ir mėnesį: „Tai laikas susitikimui su giminėmis, artimaisiais ir draugais. Pagal kinų tradicijas, Naujųjų metų išvakarėse nedera valgyti, namus galima tvarkyti iki 24 valandos. Stalo akcentai yra įvairūs mėsos, daržovių patiekalai bei koldūnai. Pastarieji kinams simbolizuoja pinigus, turtą – anksčiau Kinijos pinigai savo forma labai priminė koldūnus. Koldūnų paragauti Naujųjų metų naktį tiesiog būtina – tai tradicinis kinų patiekalas, kurį valgo Kinijos šiaurėje. Apie 10 procentų kinų, gyvenančių Kinijos Pietuose juos pakeičia ryžių ar makaronų patiekalais.“

Yan Jing Guo pastebėjo, kad kai Kinijoje išmuš dvylikta valanda nakties, Lietuvoje bus tik šešta valanda vakaro. Taigi norėdami sutikti kinų Naujuosius metus, neturėsite aukoti savo miego.

Šventinį savaitgalį restorano svečių laukia vaišės ir staigmenos

Šį ypatingą šventinį savaitgalį, p. Yan Jing kviečia apsilankyti restorane „Tai Bei 1+1“, įsikūrusiame „Vilniaus verslo Uoste“ (Lvovo g. 25). Vasario 13 dieną, per kinų Naujuosius metus svečiai bus vaišinami koldūnais ir galės laimėti restorano dovanų kuponų. Tuo tarpu šv. Valentino dieną lankytojų laukia įvairios staigmenos.

P. Yan Jin taip pat primena, kad restorano „Tai Bei 1+1 dovanų kuponai – puiki dovana artimiesiems ir mylimiems žmonėms, ypač artėjant kinų Naujiesiems metams ir šv. Valentino dienai.

Smulkesnė informacija
Tel. 8 655 41766
El. p. info@taibei.lt
www.taibei.lt

Daugiau apie restoraną>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Tai Bei 1+1“ archyvo
Meniu.lt informacija