Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Švęskime naujo kavos derliaus šventę kartu!

2013-05-16
Paskelbk savo straipsnį

Švęsdami kavos derliaus nuėmimo šventę, norime papasakoti apie kavos derliaus nuėmimo procesą, kurį savo akimis teko stebėti Brazilijoje. Kavos uogos nurenkamos trimis skirtingais būdais:
  1. SELECTIVE PICKING - derliaus rinkimas rankomis. Prie kiekvieno medelio grįžtama iki 10 kartų. Rinkimas kartojamas kelis kartus, kad būtų surenkamos tik prinokusios uogos. Neprinokusios paliekamos ant šakos.
  2. STRIPPING - rankinis derliaus nuėmimas, kai uogos nubraukiamos kartu su lapais ir šakelėmis. Uogos būna ir prinokusios, ir žalios, ir išdžiūvusios. Vėliau mišrios uogos yra atrūšiuojamos.
  3. MECHANICAL - derliaus nuėmimui naudojama speciali technika. Speciali mašina, važiuodama per plantacijas, vibruojančiais strypais uogas nupurto. Kombainas uogas surenka ir išpila į šalia važiuojančią priekabą. Šį metodą galima taikyti tik lygiose vietovėse.

Brazilijos_dienos_3budai_600

Sekite mūsų naujienas www.facebook.com/KavosBankas  ir sužinosite daugiau įdomybių apie kavos derliaus nuėmimą bei sekdami dievišku kavos aromatu kartu galėsime pakeliauti po egzotiškąją Braziliją.

O kad būtų lengviau keliauti kavos keliais, parašykite komentaruose www.facebook.com/KavosBankas, kokios „Kavos banko“ braziliškos kavos norite paragauti ir galbūt laimėsite savo išsvajotosios kavos pakuotę! Komentarų lauksime iki penktadienio  2013 05 17 d. 10 val.

2013 m. gegužės 13-26 dienomis „Kavos banke“ visai braziliškai kavai Jums dovanojame net 30 % nuolaidą. Nuolaidos nesumuojamos.

brazilija_cover2_600_1

Visą mūsų braziliškos kavos asortimentą, įskaitant ir kavos be kofeino, rasite čia:
http://www.kavosbankas.lt/Kava/Kilmes-salis/Brazilija/

Įsigyti galite mūsų internetinėje parduotuvėje www.kavosbankas.lt arba apsilankę Kauno „Akropolyje“ įsikūrusioje „Kavos karietoje“.

„Kavos banko“ informacija