Sveikos gyvensenos mito griovikas – 105 metų anglas

Sveikos gyvensenos mito griovikas – 105 metų anglas

Ar norėtumėte sulaukti 105 metų? Net 5 metais daugiau, negu visiems linkima per gimtadienius ir jubiliejus. Žinoma, dietologai bei gydytojai pasakytų, kad, norėdami tapti šimtamečių ir vyresnių žmonių klubo „nariu“, privalėsite sveikai maitintis, mankštintis ir taip toliau. Bet štai vienas anglas paneigia kai kurias visuomenėje paplitusias ilgaamžiškumo paslaptis: kiekvieną rytą jis valgo gausius ir nelabai sveikus pusryčius.

Southampton gyventojas 105 metų Douglas Terrey tikina, kad gausius pusryčius reikia valgyti tam, kad sulauktumėte tokio garbaus amžiaus kaip ir jis. „Aš valgau tokius pusryčius kasdien jau daug daug metų. Mano manymu, toks maistas, kokį daugelis buvo pratę valgyti anksčiau, yra naudingas ir sveikas“, – tikina vyras. Douglas Terrey gimė 1903 metais. Per savo gyvenimą jis suvalgė 33215 pusryčių. Vyriškis vis dar tvirtas ir sveikas, kasdien suvalgo angliškus pusryčius: kelis keptus kumpio griežinėlius, dešrelę, du keptus kiaušinius, grybų, pomidorų, pudingo ir 3 riekutes skrudintos duonos.

Douglas Terrey pasakoja, kad tokius pusryčius jis pirmą kartą valgė patekęs į kariuomenę, kai jam sukako 13 metų. „Gavęs pirmą darbą kariuomenėje aš žinojau, kad eisiu į darbą pavalgęs gerus pusryčius – buvau ramus, kad neišalksiu.“ Yra manančių, kad žmogus pirmiausia turi valgyti skanų maistą, nes tik tada jis bus sveikas. Matyt Douglas Terrey atveju ši teorija tikrai pasitvirtina.

Parengė Elena Germanovič
Šaltinis: news.sky.com
Nuotraukos:news.sky.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną