Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sveika greitojo maisto alternatyva šiuolaikiškam miesto gyventojui (Vilnius)

2009-09-10
Paskelbk savo straipsnį

Vilniaus laisvalaikio ir prekybos centre „Panorama“ veikia pirmasis legendinės australų kompanijos „Boost“ sulčių baras. Į Lietuvą atkeliavo siekdama pasiūlyti visos dienos vitaminų užtaisą viename puodelyje ir taip tapti sveika greitojo maisto alternatyva šiuolaikiškiems miesto gyventojams.

Pradžia Australijoje

„Boost Juice“ sulčių ir jogurto kokteilių barai pirmiausia buvo atidaryti Australijoje 2000 metais, kuomet Janine Allis, žmona bei trijų vaikų mama, ėmė ieškoti sveikos mitybos būdų savo augančiai šeimai. Nuo tada daugiau nei 200 parduotuvių buvo atidaryta Australijoje, taip pat veikia Čilėje, Indonezijoje, Singapūre, Honkonge, Makao, Jungtinėje Karalystėje, Kuveite, Portugalijoje, Pietų Afrikoje ir Estijoje. Tinklas sparčiai plečiasi. Netrukus greitai bus ir Latvijoje, Suomijoje.

Šūkis - „Mylėk gyvenimą!“

Kiekvienas, eidamas pro šalį neišvengiamai bus užkrėstas teigiamos energijos virusu. Mat sulčių bare dirba geros nuotaikos, energijos bei optimizmo nestokojantys darbuotojai. Viskas labai paprastai paaiškinama - baro filosofija paremta šūkiu „Mylėk gyvenimą!“ (angl. Love life! ). Tai reiškia, kad „Boost“ padeda būti sveikais tiesiog mėgaujantis kasdienėmis akimirkomis.

„Pastebėjome, kad Lietuvos gyventojai ima vis daugiau rūpintis sveika mityba, dažniau domisi sveikais produktais. Judriame prekybos centre sveikų ir ekologiškų sulčių baras lankytojams suteikia galimybę jo ne tik atsipūsti, bet ir papildyti dienos mitybos racioną naudingomis medžiagomis“, – teigia „Boost“ vadovas Lietuvoje Rapolas Bernotas.

Šviežia, be saldiklių ir konservantų

Bare siūlomi tik šviežiausių ir maistingiausių sulčių bei jogurtų kokteiliai be dirbtinių skonių. Firminiai gėrimai smothie plakami iš šaldyto jogurto ir vaisių. Beje, jogurtas pagamintas pagal specialią formulę, dažikliai, saldikliai ir jokie konservantai tam nenaudojami. Visas saldumas – iš pačių vaisių.

Rekomenduojama paragauti vaisių ir šaldyto neriebaus jogurto kokteilių (angl. smoothies), sulčių kokteilių, gaivinančių šerbetų (angl. crushes) bei kviečių želmenų sulčių, kurie organizmą aprūpina naudingomis medžiagomis.

Rudenį sušildys karšti gėrimai

Vaisiai – sezoninis produktas. Tarkim braškėmis ar arbūzais džiaugiamės gan trumpai. Atėjus rudeniui uždera naujų uogų, vaisių. Keičiamas ir baro meniu. Štai atvėsus orams sušildys karštieji baro kokteiliai – su miško uogomis, vaisiais. Lankytojų jau pamėgtas imbierinis pieno gėrimas. Jame yra baltyminių papildų ir sojos išrūgų milteliai. Visi baro gėrimai - augalinės kilmės. Augalas išdžiovintas ir miltelių pavidalu. Nemažo susidomėjimo sulaukė ir Superkokteiliai (nekaloringi kokteiliai su ypatingais priedais) - „Energy lift“, „Gym Junkie“, „Breakie to gogo“, „Stress Relief“, „Grean Tea Mango mantra“.

„Boost juice“ pasiūlys dar vieną naujieną – arbatos mišinius. Neįprastas, tačiau ko gero pasmerktas tapti vienu mėgiamiausių – šokolado ir mėtų gėrimas. Populiarūs ir kiti šilti kokteiliai - su avižomis ir bananais, pašildyti primena gardžią košelę. Visi kokteiliai – puikus desertas, kuris ne tik skanus, bet ir labai sveikas. Bare galima įsigyti riešutų mišinių, sveikų traškučių, bananų duonelės.

„Boost“ baruose sultys bei kiti gėrimai gaminami tiesiog stebint pirkėjui, todėl jis tiksliai žino, kokie produktai patenka į indelį. Greitai pagaminamais gėrimais patogiuose vienkartiniuose puodeliuose gali mėgautis skubantys į darbą, užsukantys prieš paskaitas ar apsipirkinėjantys prekybos centre sveiko gyvenimo būdo mėgėjai.

Daugiau apie sulčių barą>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Boost juice“
Meniu.lt informacija