Sustabdyta dviejų Vilniaus maisto tvarkymo įmonių veikla

Sustabdyta dviejų Vilniaus maisto tvarkymo įmonių veikla

Vilniaus miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sustabdė kavinės – baro „Silver bridge“, Vytenio g. 50 ir restorano „Rytų skonis“, J. Jasinskio g.16 veiklą.

Vykdydami planinius patikrinimus, Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai nustatė grubius pažeidimus – UAB „Rytų skonis“ restorane veikla buvo vykdoma neturint teisės aktų nustatyta tvarka išduoto leidimo (Maisto tvarkymo subjekto pažymėjimo), UAB „Silver bridge“ kavinėje – bare rasta 15 kg produktų ir patiekalų su pasibaigusiu tinkamumo vartoti terminu.

Abiejuose maisto tvarkymo įmonėse trūko tvarkos ir švaros, nebuvo vykdomi patalpų ir inventoriaus priežiūros reikalavimai. Patikrinimų metu nustatyta, kad nebuvo registruojamos produktų laikymo, patiekalų terminio apdorojimo temperatūros, neženklintas gamybos inventorius, darbo stalai netinkamais dezinfekuoti paviršiais, neregistruojami valymo darbai. Neužtikrinta, kad visi maisto tvarkymo vietose dirbantys asmenys laikytųsi asmens higienos.

Restorane „Rytų skonis“ dviejuose plautuvėse nebuvo karšto vandens, nepateiktos patiekalų receptūros ir technologiniai aprašymai.

Už nustatytus pažeidimus atsakingiems asmenims skirtos baudos, abiejų maisto tvarkymo įmonių veikla sustabdyta.

VMVT informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną