Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Susipažinkite su jaukiu, šeimyniniu viešojo maitinimo tinklu „Bisas“.

2018-10-11
Paskelbk savo straipsnį

Į kulinarijos pasaulį žengia šeimyninis trio. Daug metų dirbę scenoje, renginių režisūroje, radijuje, dabar savo patirtį perneša į virtuvę ir visus lankytojus džiugina skoniu, šviežumu ir turiniu. Susipažinkime su restoranėlio Panėvežyje ir makaroninės Vilniuje „Bisas“ šeimininkais, Justina Jonušaite – Ramoškiene, Laurynu Jonušu ir Karoliu Ramoška.

Vilniaus pradžioje arba pakraštyje, vienoje iš naujųjų miesto verslo tvirtovių „Nordic and Baltic“, surandame jaukų ir šviesų kampelį pavadinimu – Makaroninė „Bisas“. Įėjus supranti, kad nedidukas bistro stengiasi išlaikyti kokybę: meniu nedidelis ir aiškus, interjero detalės sukuria jaukumo jausmą, o visur išdėliotos gėlės sukuria šviežumo jausmą. Šį kartą mes čia atvykome paragauti to, ko įprastai meniu nerastume, „Biso“ kolektyvas šį vakarą kvietė visus savo bičiulius, kolegas ir kaimynus ragauti užkandžių ir desertų, taip susipažinti su dar viena „Biso“ siūloma paslauga – maistas Jūsų renginiui. „Ateidami pietauti klientai dažnai pasako gerą žodį, klausia, ar patys kuriame receptus. O mes gamindami vadovaujamės tiesiog labai paprasta, bet kartu labai sudėtinga taisykle: gaminti nuoširdžiai, gaminti taip, kad pačiam kaskart būtų labai skanu. Darydamas skaniai pirmiausia sau, niekada neapgausi nė vieno kliento, ir nesvarbu tai bus tradicinis visiems žinomas patiekalas, ar mūsų kurti ir derinti nauji skoniai“,- patirtimi dalijosi renginių režisierė ir „Biso“ skonių kūrėja Justina. Kartu su vakaro svečiais ragavome užkandžius ir desertus, kuriuos įamžinome nuotraukose, nors šios akimirkos tik sužadina vaizduotę ir įjungia mums alkio jausmą, žinokite tikrai ne veltui, „Biso“ komandos pastangos sužavėti publiką suveikė. Tikimės, kad ir Jūs norėsite užmegzti pažintį su „Biso“ virtuvės virėjais, nesvarbu kur būtumėte Panėvežyje, Vilniuje ar kurdami savo šventę, bet kur Lietuvoje. Mėgaukimės maistu vėl ir vėl, toks „Biso“ komandos devizas ir koordinatės norintiems paragauti ar bendradarbiauti:

Restoranėlis „Bisas“, Laisvės a. 6, Panėvežys.

Makaroninė „Bisas“, Ukmergės 322 g. Vilnius.

Užsakymai Jūsų šventei priimami telefonu +37061297791