Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Spalvingos ir skanios šventės restorane „Esse“

2013-11-09
Paskelbk savo straipsnį
Šventėms turime pritaikytas dvi sales. Vienoje galime priimti iki 30 svečių, kitoje - iki 40 svečių, furšetinio tipo vakarėliui - iki 80 svečių. Organizuojant šventinį vakarą siūlome rezervuoti visą restoraną. Antroje salėje gali vykti pokylis (šventiškai dengiami ir serviruojami stalai), o šokiams ir linksmybėms pritaikyta pirmoji sale. Salės lengvai transformuojamos, pagal Jūsų pageidavimą galimi įvairūs svečių susodinimo ir stalų padengimo variantai.

Kaina asmeniui priklauso nuo žmonių kiekio ir nuo to, kokių patiekalų, alkoholinių gėrimų ir papildomų paslaugų (salės papuošimas, tortų užsakymas ir kt.) Jūs pageidautumėte.

Yra vaizdo ir garso aparatūra, didelis ekranas, pagal pageidavimą galime pritaikyti įvairų salių apšvietimą ir šviesos efektus.

Derinamas ir sudaromas individualus šventinis meniu, parenkami alkoholiniai ir kiti gėrimai, aptariamos patiekimo ir aptarnavimo subtilybes.

Vynai šventiniam stalui ir dovanoms: Jūsų šventiniam stalui bei Kalėdinėms ar Naujametinėms dovanoms siūlome puikių, tiesiai iš vyno ūkių vežamų vynų (siūlome rinktis net iš 150 vyno rūšių). Vynai šventiškai įpakuojami.

Šventiniai patiekalai Jūsų stalui: pagal išankstinį užsakymą pagaminsime keptą arba įdarytą žuvį, vištą, antį, žąsį ir kitus gardžius patiekalus išsinešti.

Šventės tikrai ateis - pasirūpinkite jomis iš anksto!

Laukiame Jūsų restorane „Esse"


Telefonai pasiteiravimui ir vietų rezervavimui:
8 686 00488; (8 5) 2102511;
info@esse.lt
http://www.esse.lt