Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Sostinės pobūviai“ – skaniausiai jūsų šventei

2011-06-17
Paskelbk savo straipsnį

Su meile pagamintas maistas ne tik pasotina kūną, bet ir pradžiugina sielą. Tokia taisykle vadovaujasi „Sostinės pobūviai“, siūlantys pobūvių organizavimo ir maitinimo paslaugas. Valgius šventėms ir pobūviams ruošiantys profesionalai stengiasi gaminti ne tik skanų ir patraukliai atrodantį maistą, bet ir rūpinasi, kad jis būtų sveikas, todėl visiškai nenaudoja dirbtinių priedų.

„Sostinės pobūviai“ – tai darni ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda: kulinarai, konditeriai, renginių organizatoriai ir stalo kultūros specialistai. Jie ne tik sudaro individualų valgiaraštį, gamina ir patiekia šviežią ir skanų maistą šventei, pobūviui ar iškylai gamtoje, bet ir siūlo visas su renginio organizavimu susijusias paslaugas: suranda ir dekoruoja patalpas šventei, paserviruoja stalus, parenka aptarnaujantį personalą.

Jei norite ne tik smagiai atšvęsti ir gardžiai pavalgyti, bet ir patys išmokti subtilaus pobūvių organizavimo meno, „Sostinės pobūviai“ rengia   pamokėles. Čia galima pasimokyti stalo etiketo, stalo serviravimo, floristikos ir net konditerijos paslapčių. Šias pamokas patyrę specialistai gali surengti jūsų pageidaujamoje vietoje – namuose ar net biure.

Daugiau informacijos:
www.sostinespobuviai.lt
uzsakymai@sostinespobuviai.lt
Direktorius Eduardas Radzivilovas 8 687 20 551