Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sostinės Pilies gatvėje duris atveria nostalgiškos dvasios „Gorkio baras“ (Vilnius)

2010-07-14
Paskelbk savo straipsnį

Šį ketvirtadienį, liepos 15 d. Vilniuje duris atveria nauja jaukių priebėgų vieta: sostinės Pilies gatvėje pradeda veikti nostalgiškos dvasios „Gorkio baras“. Pagal „anais laikais“ Gorkyne vadintą Didžiąją gatvę pakrikštytas baras, įsikūręs Pilies gatvės 34 numeriu pažymėtame name kadaise veikusio „Gero viskio baro“ patalpose, svetingai laukia visų, seną mylinčių ne mažiau negu naują.

Šiltos, nuotaikingai vintažinės 8-9 dešimtmečių stilistikos „Gorkio“ baras kviečia maloniai pasėdėti, paskanauti europietiškos virtuvės patiekalų, išlenkti taurę vyno ar kito skalsaus gėrimo, o stebuklingame vidiniame kiemelyje vakarą pradėti su senu geru filmu, o pratęsti dar geresniais šokiais. „Gorkio“ kiemelyje šiltuoju metų laiku vyks ir gyvi muzikantų pasirodymai, džiazo improvizacijų sesijos.

Pasak „Gorkio“ baro šeimininko Augustino Beinoravičiaus, ši nauja-sena laiko patikrinto jaukumo oazė laukia   ne tik pamilusiųjų namudinį „Jaltos“ svingą ar   „Cafe de Paris“ svetingumą, bet ir visų visų mieste ieškančių tiesiog malonios vietos pabūti.

Šį karštą ketvirtadienį „Gorkis“ duris atveria 20 val. Atsipalaiduoti kviečiančius atidarymo maršus ruošia Ryklys ir Kitchen Unit. Iki susitikimo Gorkynėje!

Baro tekstas bei nuotrauka
2010 07 14