Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sostinės dienos pietų restoranai, kurie jus nustebins

2018-07-18
Paskelbk savo straipsnį

Šiais laikais sostinėje vis labiau populiarėjant gastronomijos kultūrai, dauguma profesionalų ir mėgėjų intensyviai lanko naujus ir senus restoranus, po kurių imasi plunksnos (t. y. klaviatūros) ir įsijautę rašo apie šiek tiek per storai sviestu pateptas duonos riekeles, ne taip užlenktus staltiesių kampelius bei dėlioja žąsis, šakutes ar balus. Iš dalies tai padeda atskirti pelus nuo grūdų, tačiau ne visuomet pristato platų restoranų spektrą. Todėl mes šį kartą vietoje aštrios kritikos tiesiog pateikiame margą sostinės dienos pietų vietų paletę. Pasirinkite savo mėgiamą atspalvį.

Neabejoju, kad didėjant informacijos prieinamumui, o su ja populiarėjant sveikai gyvensenai, vis daugiau žmonių į maistą pradeda žvelgti ne tik kai į privalomą įprotį, bet ir kaip į sveikatos šaltinį. Todėl daugeliui skęstančiųjų įtemptų darbų ar kitos veiklos įkarštyje greiti ir kokybiški dienos pietūs tampa tikru iššūkiu. Taigi bandome jums pagelbėti bent šiek tiek praplėsti savo pietų  pasirinkimą įvairiose Vilniaus vietose.

Delta Mityba“ – „wooow!“ efektą sukels ne tik sveiko maisto, bet ir tolimųjų rytų patiekalų mėgėjams. Čia pateikiami rankų darbo koldūnai, garintos Bao bandelės bei Šaolino sriuba. Save jie ne veltui vadina išlaisvinta azijietiška virtuve, kurioje kuriamos Pho, Nabės ir Rameno interpretacijas. P. S. jeigu tikitės baltų staltiesių ir iki saulės zuikučių nublizgintų stalo įrankių, geriau čia neikite. Ši vieta skirta hipsteriams, kūrybininkams ir smagių gastro nuotykių ieškotojams. Jeigu skirstyčiau originalumo balus, „Delta Mitybai“ tikrai nepagailėčiau aukščiausių.

Boho Cafe“ – tokia maža, kad net sunku apsisukti, tačiau tai nei kiek netrukdo mėgautis absoliučiai tobulais jų patiekalais. Tai vegetariška, veganiška ir dar draugiška gyvūnams kavinukė, kurioje, skanu, kaip pas mamą, tačiau tikrai nerasite pomidorų padažo ir majonezo. Be kas dieną šviežiai gaminamų vis kitokių patiekalų čia dar rasite glotnučių ir šviežiai spaustų sulčių pasirinkimą. O ypač džiugina tai, kad ši kavinė įsikūrusi Antakalnyje, kuriame taip nėra restoranų pasirinkimo, kad dėl to „Boho Cafe“ tampa tikru šio rajono gastro lobiu.

Plum Bum Bar“ – dar viena sunkiai apibūdinama, tačiau nuostabi vieta pavalgyti. Ji vadinasi kaip baras, atrodo, kaip baras ir veikia kaip baras, bet dienomis mistiškai virsta neįtikėtinai geru dienos pietų restoranu. Įprastai „Plum Bum Bar“ siūlo net po aštuonis (!) pagrindinius patiekalus, o kur dar pora sriubų kasdien vis kitos gaivios šviežiai spaustos sultys. Jei čia dar nepietavote, kviečiu kuo skubiau ištaisyti šią klaidą.
Tai kiek iš šių puikių vietų nežinojote? Tikimės, kad nors viena jų taps atradimu mūsų skaitytojams. Sekančiose dalyse sužinosite, kur sostinėje rekomenduojame apsilankyti šurmuliuojančiomis savaitgalio naktimis. Neišsigąskite, kalba suksis ne apie ką kita, o apie šiuo metu populiariausius alaus, vyno, bei kokteilių barus. Tad pirmyn, laikas mėgautis naujais skoniais alsuojančiu Vilniumi!