Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sostinės centre atidarytas atnaujintas „McDonald‘s“ restoranas (Vilnius)

2009-10-13
Paskelbk savo straipsnį

Vakar Vilniuje atidarytas atnaujintas „McDonald‘s“ restoranas, esantis pagrindinėje miesto gatvėje – Gedimino prospekte. Po rekonstrukcijos restoranas lankytojus pasitiko visiškai pasikeitusiu interjeru ir jau antrąja sostinėje „McCaf é “ kavine.

„Miesto centre nuolat verda gyvenimas, gausu jaunimo, miestiečių, turistų, todėl ir čia esantis „McDonald‘s“ restoranas sulaukia gausaus lankytojų srauto. Supratome, kad intensyvėjant gyvenimui atėjo laikas keisti ir restorano interjerą į šiuolaikiškesnį, pritaikytą lankytojui, kuriam svarbu ne tik užkąsti, bet ir atsipalaiduoti, patogiai įsitaisyti ir pasimėgauti aplinka. Dėl šios priežasties čia atidarome ir visame pasaulyje populiarią „McCaf é “ kavinę – juk miesto centre visada malonu išgerti skanios kavos ir pasimėgauti išskirtiniu desertu“, – teigė Virginija Girulska, „McDonald‘s“ rinkos vadovė Lietuvai.

Anot V. Girulskos, visame pasaulyje centrinėse miestų gatvėse veikiantys „McDonald‘s“ restoranai pasižymi solidesniu interjeru. Didesni interjero reikalavimai taikyti įrenginėjant ir restoraną Gedimino prospekte. Naujas restorano interjeras patiks besirenkantiems familiarią, bet kartu ir solidesnę aplinką. Vyrauja natūralios rudos ir smėlio spalvos, daug dekoro iš medžio, tačiau neperkrauta detalių. Jaukią nuotaiką kuria malonus apšvietimas. Užsukę lankytojai čia gali patogiai įsitaisyti minkštuose odiniuose foteliuose, erdvė suskirstyta į atskiras zonas, todėl jaukų kampelį ras ir norintys daugiau privatumo. Kitaip tariant, restorano aplinka sukurta žmonėms, vertinantiems modernumą, funkcionalumą ir paprastumą.

Įdiegti ir nauji klientų aptarnavimo sprendimai – lankytojai nuo šiol gali atsiskaityti mokėjimo kortelėmis. Dar viena svečių patogumui skirta naujovė – belaidis internetas, kuriuo restorane galima naudotis nemokamai. Atnaujintame restorane ir toliau veiks „McExpress“ langelis, kuriame savaitgaliais užsakymai priimami visą parą.

„McDonald‘s“ restoranas Gedimino pr. įkurtas prieš 14 metų, per visą veiklos laikotarpį jis renovuotas pirmą kartą. Į atnaujinimą investuota daugiau nei 2 mln. litų. Po renovacijos lankytojams skirtos zonos plotas praplėstas iki 210 kv. m, joje įrengtos 168 sėdimos vietos. Restorane dirba 76 darbuotojai.

Europos „McDonald‘s“ restoranų interjerų atnaujinimas pradėtas įgyvendinti prieš porą metų Prancūzijoje. Pokyčių iniciatorius yra prancūzas Denis Henekinas (Denis Hennequin), pirmasis „McDonald‘s“ vadovas Europai kilęs ne iš JAV. D. Henekinas pastebėjo, kad „lėtojo maisto“ mėgėjų šalyse reikia daugiau dėmesio skirti interjero dizainui. Ši įžvalga pasitvirtino – Prancūzijoje atnaujinus „McDonald‘s“ restoranus, pardavimai išaugo.

Šiais metais Lietuvoje „McDonald‘s“ atidarė du naujus ir atnaujino du jau veikiančius restoranus. Kitais metais „McDonald‘s“ numato tokias pat plėtros apimtis – planuojama atidaryti dar du naujus ir atnaujinti du jau veikiančius restoranus.

„McDonald's“ informacija