Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šokoladas, nuo kurio lieknėjama

2009-11-24
Paskelbk savo straipsnį

Ispanijos konditerinėse greitai pasirodys šokoladas, kuris padės lieknėti. Produkto privalumas tame, jog į sudėtį įeina priedai, malšinantys alkio jausmą. Kompanijos „Covcoa BIO“ naujasis produktas „Lola Chocs“ pagamintas iš natūralių ingredientų - Peru ir Santo Dominge išaugintų kakavos pupelių. Beje, šokoladas yra neįprasto žalsvo atspalvio – jį suteikia miniatiūrinės dumblių dalelės, kuriose gausu maistingųjų medžiagų, tokių kaip vitaminai A ir B12 (būtent šios grupės vitaminai skatina lieknėjimą). Pasak gamintojų, specialios aminorūgštys esančios šokolade stimuliuoja hormonų produkciją, malšina apetitą taip apgaudamos vartotojo smegenis, „įtikindamos“, jog esate sotus.

„Norintys sulieknėti turi suvalgyti vieną arba du šokolado gabaliukus prieš valgį“, - rekomenduoja vienas iš gaminio kūrėjų Armando Yanez.

„Lola Chocs“ jau buvo pristatyti parodoje Madride, kur su didžiausiu džiaugsmu buvo ragaujami ir įvertinti šokolado mėgėjų. Dabar kompanija ruošiasi naują partiją išleisti Kalėdoms. Kol kas liekninantys šokoladiniai saldainiai parduodami tik Ispanijoje, tačiau netrukus turėtų pasirodyti ir D. Britanijoje. Dėžutė kainuoja 5 svarus.

Apie šokolado, o ypač juodojo, naudą kalbama ne pirmąjį kartą. Štai rugpjūtį, Tarptautinės Medicinos žurnalo (Journal of Internal Medicine) publikacijoje buvo rašoma apie kakavos gaminio teigiamą poveikį: remiantis tyrimais vartojantys šokoladą bene 70 procentų rečiau serga kardiologinėmis ligomis bei nuo jų miršta. Kitos analizės rodo, jog būtent juodajame šokolade gausu flavonoidų, dar vadinamų „laimės hormonų“, kurie naikina depresiją, o taip pat apsaugo nuo vėžinių negalavimų.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: telegraph.co.uk
Nuotraukos: diet-blog.com
Meniu.lt informacija