Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Smaližių atostogos „šokoladiniame“ viešbutyje

2009-07-01
Paskelbk savo straipsnį

Italijos miestelyje Perudže (Perugia) smaližiai gali apsistoti „šokoladiniame“ viešbutyje. Pavadinimą viešbutis gavo, dėl paprastos priežasties – jis visas pašvęstas šokoladui.

„Etruscan Chocohotel“ viešbutis – pirmasis pasaulyje. Perudžo (Perugia) miestelis gan senai žymus savo išskirtiniu dėmesiu šokoladui. Ne šiaip būtent čia vyksta kasmetiniai šokolado festivaliai. Jei neteko jame apsilankyti, vykite į „Etruscan Chocohotel“ - čia Jūsų lauks ne ką mažiau, o galbūt net ir daugiau saldžių malonumų.

Nežiūrint į tai, kad viešbutis trijų žvaigždučių, aplinka čia labai skani ir labai saldžiai nuteikia. 94 komfortiški kambariai, dekoruoti pačio tikriausio šokolado detalėmis – tokių Jūs niekur kitur pasaulyje neišvysite. Be to, Jūs patys galėsite pasirinkti aukštą, kuriame norėsite apsistoti. Pirmas – pieniškas, antrasis – šokolado-riešutų, o trečias – tamsiai juodojo šokolado. Kambariuose rasite įvairiausių šokoladinių staigmenų, o labiausiai Jus pradžiugins tai, kad viskas jau bus įskaičiuota į Jūsų kambario kainą.

Be abejonės, viešbučio restorane be saldumynų taip pat neapseisite. Pirmiausia, jame išvysite specialų prekystalį, ant kurio Jums pagamins viską, iš bet kurios rūšies šokolado. Antra, restorane Jums pasiūlys du valgiaraščius – tradicinį ir žinoma, šokoladinį, kur nuostabūs gardumynai ruošiami neįprasčiausiais deriniais, pavyzdžiui, vakarienei galėsite užsisakyti kepsnį šokolado padaže...

Norėdami artimiesiems parvežti lauktuvių galėsite apsilankyti šokolado parduotuvėje, esančioje šalia viešbučio. Čia rasite viską – nuo šokoladinių skulpturėlių, puodelių, knygų net iki kosmetikos, pagamintos šokolado pagrindu.

Beje, kainos šiame viešbutyje išties demokratiškos – pačiu sezono įkarščiu vienviečio kambario kaina – nuo 40 eurų, kambarys įsimylėjeliems – nuo 70 eurų. Tiesa, įsimylėjeliems čia skiriamas ypatingas dėmesys. Atostogos „Etruscan Chocohotel“ viešbutyje bus labai saldžios ir nepamirštamos.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.chocohotel.it
Nuotraukos: www.chocohotel.it
Meniu.lt informacija