„SkyBar“ – puiki vieta, skanūs kokteiliai, atpalaiduojanti muzika (Vilnius)

„SkyBar“ – puiki vieta, skanūs kokteiliai, atpalaiduojanti muzika (Vilnius)

„SkyBar“ – tai nepakartojama Vilniaus panorama, rami, atpalaiduojanti aplinka ir muzika, puikūs kokteiliai ir užkandžiai. Tai geriausias „lounge“ baras Vilniuje ir geriausia vieta susitikti, netrikdomai pabendrauti ar tiesiog patinginiauti („Reval Hotel Lietuva“, 22 aukštas).

Connaisez les bons coins – sako prancūzai apie tokias geras vieteles, kurias tiesiog „reikia žinoti“. „SkyBar“ puikiai tinka ir neformaliems verslo susitikimams, ir romantiškiems pasimatymams. Ateikite čia iš karto po darbo ar po įtemptų derybų atsipalaiduoti ar apibendrinti rezultatus. Užsukite į „SkyBar“ su draugais prieš eidami į kino teatrą, arba prisėskite kokteiliui po koncerto ar spektaklio. Norite tiesiog pamąstyti vienumoje – pabūkite čia dviese su Vilniaus panorama, įkvepiančia įdėjų ir padedančia surasti sprendimus. Turite svečių iš užsienio? Jie tikrai liks sužavėti atsiverančiais Vilniaus senamiesčio, miesto centro ir Neries vingių vaizdais, o taip pat puikiai apmokytu ir paslaugiu „SkyBar“ personalu.

„SkyBar“ jums sumaišys daugiau nei 70 klasikinių kokteilių, o vieną gražiausių Vilniaus panoramų galėsite nemokamai studijuoti iš arčiau su čia esančiais žiūronais. Ne veltui „Brandmans Business Travel Guide Europe 2005“ „SkyBar“ išrinko geriausiu panoraminiu baru Europoje. Atrodo, kad tokių vietų netgi Europoje nėra daug. Todėl, kaip sako prancūzai, connaisez les bons coins. Ateikite į „SkyBar“ (angl. „tingiai leisti laiką“).

Daugiau apie barą>>

Specialūs „SkyBar“ pasiūlymai:
*nemokami žiūronai miesto apžvalgai;
*sezoninis kokteilių meniu;
*gyva DJ muzika penktadienio ir šeštadienio vakarais;
*panoraminė konferencijų salė „Delta“.

„Skybar“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną