Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Skubantiems ar rengiantiems puotą padės „Acappella“ (Vilnius)

2009-06-04
Paskelbk savo straipsnį

Vykstančių į Tarptautinį Vilniaus oro uostą ar grįžtančių iš jo, o taip pat miesto gyventojų maloniai laukia restoranas-viešbutis „Acappella“. Tik 3 minutės nuo Vilniaus Tarptautinio oro uosto ir 7-10 minučių nuo sostinės centro ar senamiesčio.

Pastaruoju metu vis populiariau tampa šventes organizuoti namuose, sodybose. Nesivarginkite plušėdami prie puodų, kepdami įmantrius vyniotinius ar gamindami kalnus salotų, leiskite tai padaryti restorano meistrams. Ponia Elvyra „Acappellos“ virtuvės šefė Jums ir Jūsų svečiams su komanda pagamins puikių patiekalų, beliks juos tik pasiimti. Didelės porcijos, platus pasirinkimas ir nešokiruojančios kainos. Prie kavos puodelio puikiai dera čia pat vietoje kepamos nepaprasto skonio, trapios ir burnoje tirpstančios bandelės su obuoliais, konservuotais persikais ar purios spurgos. Skrandį tikrai pradžiuginsite pasinkdami kibinus (su vištienos, kiaulienos bei varškės-špinatų įdaru) arba sočių čenachų.

Restorano-viešbučio virtuvė jau seniai užsitarnavusi gerą vardą. Nuolat keičiamas valgiaraštis leis išsirinkti iš galybės siūlomų patiekalų. Visas maistas ruošiamas pagal laiko patikrintus receptus. Tie, kas čia lankėsi „Acappelloje“ tuo įsitikino ne kartą.

Skubantiems „Acappella“ pasiūlys greitus ir skanius (nuo 11 iki 15 val.) dienos pietus (sriuba ir karštas patiekalas arba pasirinkti patiekalai iš komplekso) nuo 10 iki 15 litų. Ieškantiems nuošalesnės ir jaukios vietos pobūviui, vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ar kitoms šventėms puikiai tiks restorano salė, kurioje talpinama iki 30 žmonių, o šiltuoju sezonu - lauko terasa, kurioje tilps net iki 100 svečių. Pagal poreikį iš restorano salės galima transformuoti konferencijoms ar seminarams reikiamą erdvę, o saulei ridinėjantis žeme verslo popietę ir lauke galima surengti. Nuo smalsių žvilgsnių, stipraus vėjo ar lietaus lauko terasą galima uždengti. Čia ir šokiams užteks vietos, o vakare uždegti lauko žibintai sukurs ypatingą šventinę atmosferą bei suteiks pakilią nuotaiką.

Viešbutyje - 10 kambarių, iš kurių 3 liukso apartamentai. Švenčiant vestuves svečiams nereikės skubėti namo, jiems bus pritaikyta 50 procentų nuolaida nakvynei, o jaunieji dovanų gaus liukso kambarį. Keliaujantys verslo žmonės „Acappelloje“ atras ramų poilsį ir puikų aptarnavimą.

Neerzinantis, ramių spalvų interjeras, jauki ir kruopščiai prižiūrima aplinka, skanus maistas ir puikus aptarnavimas. Ieškote vietos kur atsipalaiduoti, surengti pobūvį ar palepinti savo skrandį? „Acapella“ maloniai laukia.

Daugiau apie „Acappella“>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: restorano-viešbučio
Meniu.lt informacija