Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Škotijoje išleistas alus stipresnis už degtinę

2010-02-22
Paskelbk savo straipsnį

Škotijos alaus darykla „BrewDog“ į rinką išleido patį stipriausią pasaulyje- 41 laipsnio alų. Naujasis gėrimas gavo pavadinimą „Sink The Bismarck! - „Paskandink Bismarką“, su užuomina vokiečių kanclerio laivui „Bismarkui“ (pirmojo Vokietijos Reicho architekto, Otto von Bismarck garbei), kuris buvo paskandintas 1941 metais britų įgulos.

Visa esmė tame, jog prieš keletą savaičių vokiečių alaus darykla išleido alų „Schorschbock“, kurio stiprumas – 40 laipsnių.

Škotai nusprendė perspjauti konkurentus ir sumušė pačių rekordą: kiek anksčiau kompanija išleido 32 laipsnių alų pavadintą „Taktinis branduolinis pingvinas“). Tuomet kompanija buvo iškritikuota už tai, jog ši provokuoja vartototojus piktnaudžiauti alkoholiu.

Dabar gi „Brew Dog“ didžiuojasi, kad naujasis gėrimas stipresnis už degtinę bei viskį. Super stiprus alus išpilstytas į 0,33 litro buteliukus, tačiau ir kainuoja nepigiai – 40 svarų sterlingų. Tai du kartus brangiau, nei geras škotiškas viskis...

! Primename, jog alkoholio vartojimas kenkia Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatai. Vartokite saikingai.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: Telegraph.co.uk
Nuotrauka: Telegraph.co.uk
Meniu.lt informacija