Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Skonio namuose Gurman’s – BIO arbatų debiutas

2010-09-21
Paskelbk savo straipsnį
Gurman‘s parduotuvėlių tinklas naująjį arbatų sezoną pradeda su nauju akcentu – 8 ekologiškais arbatų mišiniais. Apie arbatos madų tendencijas ir naujus mišinius kalbamės su  Gurman's prekybos vadove, Edita Pilauskienė...

Kokios šiuo metu yra arbatų mados, tendencijos? Kaip kilo sumanymas lankytojams pasiūlyti ekologiškų arbatų mišinius? Ar susidomėjimas ekologiškomis arbatomis Europoje auga?

Skonio namai Gurman‘s, gyvuodami jau septynerius metus, turi daug nuolatinių klientų - reiklių, išrankių, labai išprususių, daug išmanančių apie arbatą. Ekologiškos arbatos (kaip ir kiti ekologiški maisto produktai) sparčiai populiarėja Vakarų Europoje, todėl natūralu, kad šios tendencijos pasiekia ir mus. Sprendimą pradėti prekiauti BIO arbatų mišiniais padiktavo noras būti novatoriais, siūlyti savo klientams sveikus, ekologiškus arbatos mišinius, puoselėti ekologiškų arbatų kultūrą Lietuvoje.

Pagal kokius kriterijus atrinkote ingredientus BIO arbatoms?

Arbatų mišiniai sukurti Vokietijoje patyrusių šios srities meistrų. Jie mums pasiūlė visą ekologiškų arbatų gamą - nuo tradicinių klasikinių iki išskirtinių, su egzotiškais, mažai kam žinomais ingredientais. Mes atsirinkome rūšis, sudarydami mažą Bio mišinių kolekciją, kurioje galima rasti arbatų visokiam skoniui - tai žaliosios, juodosios, raudonosios arbatos mišiniai, vaisinės bei žolelių arbatos. Visi ingredientai, be abejo, ekologiški, turintys tai patvirtinančius sertifikatus.

Kas prisidėjo prie ekologiškų arbatų mišinių kūrimo proceso, ar buvo sudėtinga, ilgai užtruko? Pagal kokius principus derinami ingredientai?

Prie šių mišinių kūrimo nemažai prisidėjo ir mūsų įmonės arbatos ekspertai - kiekvieną mišinį ne kartą degustavome, diskutavome, siuntėme gamintojams patarimus ir vėl laukėme norimo rezultato...Patikėkite, procesas labai ilgas, ganėtinai sudėtingas, nes turi būti idealiai suderinti skoniai, kruopščiai parinkti ingredientai, kurie keliauja į Vokietiją iš viso pasaulio. O dėl receptūrų kūrimo, ingredientų derinimo - čia kaip muzikoje....nėra taisyklių

Kiekvienas mišinys, žinoma, išskirtinis. Papasakokite bent jau apie kelis – kuo jie skiriasi, kokius turi išskirtinius ingredientus, kaip kilo pavadinimas ir pan.

Mūsų kolekcijoje išskirtinę vietą užima Gurman‘s „BIO Ramybė“ - žaliosios arbatos mišinys. Į jo sudėtį įeina žalioji Ming Mee, žalioji Darjeeling, žalioji Gunpowder arbata, matė arbata, citrinų žievelės, imbierų gabaliukai, medetkų žiedai. Skanu, solidu, ekologiška.

Gurman‘s „BIO Fantazija“ - įdomus žolelių ir vaisinės arbatos mišinys

Visų Gurman‘s BIO mišinių pavadinimai tarpusavyje susiję, simbolizuoja žmogaus potyrius, pojučius ir būsenas: išmintį, patirtį, pusiausvyrą, ramybę , polėkį ir t.t.

Kurie mišiniai tinka žvarbiems vakarams sušildyti? Kaip šios arbatos skirstomos?

Žvarbiam vakarui rekomenduočiau Gurman‘s „BIO Pusiausvyrą“, Gurman‘s „BIO Meditaciją“. Tai mišiniai, turintys daug ingredientų - įvairių žolelių, imbiero gabaliukų, rožinių pipirų...Patikėkite, tikrai sušilsite!

Visas BIO arbatas skirstome pagal sudėties pagrindinius komponentus - ar tai juodoji arbata, ar žolelių, ar vaisinė ir pan.

Kokias lietuviškas žoleles lankytojai gali rasti jūsų parduotuvėlėse? Kurios žolelės populiariausios (perkamiausios), o kurios lietuviams mažiau žinomos?

Nuo šio sezono Skonio namuose Gurman‘s prekiaujame ekologiškomis lietuviškų žolelių arbatomis. Šios arbatos - ivairūs čiobrelių, melisų, levandų, šalavijų, raudonėlio žiedų, aviečių lapų, grikių žiedų, džiovintų uogų ir vaisių deriniai. Jos nepaprastai gražios, kvapnios ir, be abejo, skanios. Ekologiškas žolelių arbatas mums augina ir ruošia „Pilnų namų“ bendruomenė, įsikūrusi viename gražiausių Lietuvos kampelių. Ši bendruomenė, remdamasi senosiomis vienuolynų tradicijomis, įkūrė ekologinį vaistinių ir prieskoninių augalų ūkį.Taigi arbatos į mūsų parduotuves atkeliauja iš lietuviškų pievų, laukų ir žolynų.

Labai populiari Gurman‘s „Vienuolių arbata“, Gurman‘s „Skonių skrynia“, Gurman's „Ramybės upė“ – iš viso turime dešimt rūšių šių arbatų.

Kainos Skonio namuose Gurman‘s tikrai konkurencingos. Tai rodo nuolat augantis klientų skaičius – manau, jie čia randa gerą kainos ir kokybės santykį, platų ir vis atsinaujinantį arbatų asortimentą.

Arbatos, kavos ir aksesuarų parduotuvėlių tinklo  „Skonio namus Gurman's“ galite rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Daugiau apie Skonio namus Gurman's >>

Parengė: Elena Germanovič
Nuotraukos: Gurman's
MENIU.LT informacija

2010 09 21