Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Skeptikai buvo neteisūs: augalinio maisto festivalyje Kaune lankytojai vos sutilpo

2017-09-18
Paskelbk savo straipsnį

Šeštadienį Kauno viešbučio „Park Inn“ konferencijų centras buvo sausakimšas – čia vyko augalinio maisto festivalis „Vegfest LT Kaunas“. Lankytojai plūdo nuo pat ryto, kad prieiti prie prekystalių, teko ir šiek tiek pasistumdyti, o atėjusiems vėliau teko nusivilti – dalies prekių jau nebebuvo.

Tai buvo jau ketvirtasis „Vegfest LT“ ciklo renginys, tačiau Kaune buvo surengtas pirmą kartą – trys pirmieji vyko Vilniuje. „Sėkmė sostinėje paskatino dairytis ir į kitus miestus. Neslėpsiu, buvo skeptikų, niurnėjusių, kad Kaunas tokiam renginiui dar nepasiruošęs ir čia organizuoti jį yra nesąmonė, tačiau viskas pavyko puikiai – susidomėjimas buvo tiesiog pribloškiantis, ir tai buvo vienas iš geriausių mūsų renginių“,  sakė „Vegfest LT“ sumanytoja Ventė Viteikaitė.

Žiemą mergina kviečia apsilankyti dar viename renginyje – „Vegfest LT“ kalėdinėje mugėje, kuri bus surengta gruodžio 9 d. Vilniuje, sporto namuose „MyHero!”. „O kauniečiams galiu pažadėti, kad renginys Kaune taip pat pats nuolatiniu“, – sakė Ventė.

Nuotaukos: Justina Jakštaitė