Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vyno atostogos Douro slėnyje Portugalijoje

2013-03-13
Paskelbk savo straipsnį

 Nedidukas 4 žvaigždučių viešbutis „Hotel Rural Quinta do Pégo“ savo duris svečiams atvėrė 2009 metų pavasarį. Anot lankytojų, jį tikrai verta aplankyti. Viešbučių portalo booking.com lankytojai 2010 metų liepą jam skyrė 9,2 balo iš 10. Be to, vienas didžiausių kelionių patarimų portalų „TripAdvisor“ jį paskelbė 4-tuoju Portugalijoje ir 1-uoju Douro slėnyje. Tai puiki naujiena, nes viešbučius reitinguoja realūs keliautojai, ir viešbutis susilaukė tik „nuostabu“ ir „labai gerai“ įvertinimų.

Nuo puikių viešbučio įvertinimų neatsilieka ir čia gaminami portai, raudonieji vynai bei aliejai. Apie tai byloja gausybė aukso medalių, iškovotų įvairiuose pasaulio vyno konkursuose.

Portugalijoje, o taip pat ir Douro slėnyje, ritmas daug lėtesnis. Douro slėnis UNESCO pripažintas kaip itin saugoma vietovė. Užregistruoti viešbutį pavyko tik po 10 metų trukusios kovos. Šiame kaimo viešbutuke yra vos 10 dviviečių kambarių, tačiau pavykus gauti vietų, laukia neapsakomi potyriai. „Hotel Rural Quinta do Pégo“ įsikūręs vienoje gražiausių slėnio vietų. Ja žavisi net ir tie, kurie nemėgsta vyno, o vyno mėgėjams tai – tiesiog rojus.

Daugiau informacijos apie tai ir trumpą filmuką rasite viešbučio interneto svetainėje http://www.quintadopego.com/Hotel-23245.htm 

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove