Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Rezidor - viena etiškiausių įmonių pasaulyje

2013-03-18
Paskelbk savo straipsnį

“Be galo didžiuojamės šiuo pasiekimu. Jau nuo 2010 metų gauname vienos iš etiškiausių pasaulio įmonių pripažinimą. Šis apdovanojimas tai kartu ir mūsų Atsakingo verslo programos pasekmė. Etiškumas – vienas iš pagrindinių sėkmingo verslo elementų. Laikomės šių standartų, prisitaikydami prie šiandieninės aplinkos“ – teigė Wolfgang M. Neumann – Rezidor Valdybos pirmininkas ir prezidentas.  
Ethisphere vertino įmones daugiau negu 100 šalių ir 36 skirtingose pramonės šakose. Tyrimo metodologija apima etikos kodeksų apžvalgą, teisminius ginčus, įmonės istoriją. Taip pat vertinama investicijos ir inovacijos bei tvaraus verslo praktikos. Atsižvelgus į vadovų siūlymus, pramonės šakos kolegų bei tiekėjų ir klientų atsiliepimus renkamos etiškiausios pasaulio įmonės.

“Šiais metais išaugo ne tik įmonių, norinčių gauti įvertinimą skaičius, bet ir pačios organizacijos tapo proaktyviomis: pačios kuria iniciatyvas, plečia etikos programas“ – teigė Ethisphere vykdantysis direktorius Alex Brigham. „Džiaugiamės, kad 2013 metais lyderiaujančios įmonės pasinaudoja koreliacija tarp etiško elgesio ir geresnių įmonės rezultatų“.

Atsakingo verslo programa veikia Rezidor grupės viešbučiuose jau nuo 1989 metų. Socialinių ir etinių klausimų sprendimas – tik dalis šios programos. Darbuotojų ir svečių sveikata ir saugumas bei neigiamos įtakos aplinkai mažinimas – kiti šios programos tikslai. Atsakingo verslo programa – privaloma kiekvienam viešbučio darbuotojui. Viešbučių tinklas prisideda prie Childhood foundation (liet. Vaikystės fondas) veiklos bei yra prisijungęs prie atsakingų įmonių tinklo Global Compact. Vienas iš paskutinių Atsakingo verslo programos tikslų – Think Planet programa, kurios tikslas – iki 2016 metų 25 % sumažinti energijos suvartojimą visuose tinklui priklausančiuose viešbučiuose.

Apie Rezidor

Rezidor yra viena iš sparčiausiai augančių Carlson Rezidor Hotel Group tinklui priklausančių viešbučių įmonių pasaulyje. Grupės portfelyje yra daugiau kaip 430 veikiantys ir ruošiami veiklai viešbučiai, turintys daugiau kaip 95,000 kambarių daugiau kaip 70 šalių.
Rezidor veikloje naudoja prekinius ženklus Radisson Blu, Park Inn by Radisson Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje kartu su Club Carlson lojalumo programa dažniau besilankantiems viešbučių svečiams. Pasirašęs pasaulinės licenzijos sutartį su žymiaisiais Italijos mados namais Missoni, Rezidor vykdo veiklą ir vysto naujo gyvenimo būdo prekinį ženklą Hotel Missoni. Nuo 2012 metų rugsėjo Rezidor taip pat valdo ir vysto Regent viešbučius Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje.
2006 m. lapkritį Rezidor vertybiniai popieriai pradėti listinguoti Stokholmo Vertybinių Popierių Biržoje. Carlson įmonė, įsikūrusi Mineapolyje (JAV) yra pagrindinė akcininkė.
Pagrindinė Rezidor būstinė  yra įsikūrusi Briuselyje, Belgijoje. Daugiau informacijos apie Rezidor tinklapyje www.rezidor.com