Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Netradicinės kulinarinės pramogos naujoje „Čiop Čiop“ studijoje

2014-05-08
Paskelbk savo straipsnį

Prasidėjus pavasario/vasaros sezonui buvo pasiūlytas naujas pramogų portfelis: „Antra vestuvių diena“ jaunavedžiams ir „Ponai artišokai ir ofiso braškės“ bendradarbiams. „Kulinarinių vakarėlių ir kursų idėją, nutarėme praplėsti ir kviesti svečius į įvairių Pasaulio virtuvių kulinarinius vakarus. O „ANTRA VESTUVIŲ DIENA“ – tai pramogų kompleksas jaunavedžiams. Siūlome išsiskirti ir antrą dieną atšvęsti netradiciškai: surengti bbq vakarėlį draugams pačiame Vilniaus centre, ant stogo, padaryti savo kieme mini gatvės maisto festivalį ar prie upės pasigrilinti šviežios žuvies. O desertui - ant laužo paskrudinti šviežių zefyrų“, - komentavo

ČIOP ČIOP studijos vadovė Urtė Mikelevičiūtė. „OFISO BRAŠKĖS IR PONAI ARTIŠOKAI“ – pramogų paketas, skirtas svajonių komandai, kuri visą žiemą pražiemojo ofise ir dabar nori atnaujinti gerus santykius tarp kolegų bei smagiai praleisti laiką naujoje mūsų studijoje su didesne virtuve.