Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas senasis lietuviškos virtuvės restoranas

2011-11-21
Paskelbk savo straipsnį

Restorano atidarymas reikšmingas dar ir dėl to, kad nauji lietuviškos virtuvės restoranai – retenybė Vilniaus prieigose. Patiekalai čia patiekiami didelėmis porcijomis, kaip ir Palangoje, o meniu ir kainos – tokie patys. Restorano „arkliukas" – lietuviška virtuve, todėl garsioji komplekso šeimininkė ir daugelio receptų autorė Rada primena, kad jokių pusgaminių „HBH'aš" nenaudoja, o štai iš ūkininkų žaliavas mielai superka. Alų ir girą kol kas veža iš savojo bravoro – iš Palangos. Pyragus, duona kepa patys - tai jau tampa ne tik save gerbiančio restorano požymis, bet tai žymiai skanesni ir natūralesni kepiniai.

Tokioje erdvėje organizuoti renginius vienas malonumas (ir patogumas), todėl ne tik organizuojamos vaikų šventės (pvz. yra didelė erdvė, kurioje telpa ir žaidžiantys vaikai, ir jų tėvai gali pavalgyti, pašvęsti, matydami savo atžalas), bet ir rengiamos tradicinės lietuviškos šventės.

Tikroms šventėms čia veikia 5 pirtys su 2 baseinais, 3 banketinės salės, kurių didžiausioje susės net 100 žmonių, o 300 asmenų furšetas – tai patogiai ir gan laisvai besijaučiančių žmonių skaičius restorano erdvėse. Klientų patogumu pasirūpinta net pirtyse, kuriose įrengtais telefonais galite išsikviesti aptarnaujantį personalą, jei pritrūksite gero maisto ar gerų gėrimų.

Kai kuriomis paslaugomis „HBH'aš" smarkiai konkuruoja su Vilniaus restoranais – tai maisto atvežimas pagal suderintus užsakymus, išvežamų pobūvių ar furšetų organizavimas ir aptarnavimas, dienos pietų pasiūlymai (apie 9,Lt), maistas išsinešimui. Šeštadieniais restorane rengiamos savaitgalinės šventės, kur šventinę nuotaiką palaiko gyvos muzikos vakarus organizuojantys muzikantai.