Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Krištolinės taurės už neįtikėtiną kainą!

2010-06-23
Paskelbk savo straipsnį

Schott Zwiesel - įvairiapusiškumas ir tobulumas

Schott Zwiesel produkcija kasdien naudojama aukščiausios klasės tarptautiniuose viešbučiuose ir restoranuose. 125 metai gamybos patirties ir tvirtų kompanijos tradicijų rezultatas – nenuginčijama gaminių kokybė ir aukščiausius reikalavimus atitinkančios savybės.

Tritan technologija krištolinėms taurėms

Puiki forma ir įstabus skaidrumas bei perregimumas – šie požymiai daro Schott Zwiesel gaminius išskirtinius ir tikrai ypatingus. Patentuota Tritan® technologija, kurios pagrindas yra krištolas su titanu, leidžia krištolinio stiklo kolekcijoje sujungti skambesį, skaidrumą, žvilgesį, ir tvirtumą. Funkcionalios formos, išskirtinis krištolui nebūdingas tvirtumas, natūralios medžiagos - tai savybės, kurios Schott Zwiesel krištolo taures daro nepamainomas tiek restoranuose, tiek namuose. Su šių taurių pagalba patiriamas tikrasis mėgavimosi gėrimu malonumas, juk tinkamas vyno ir taurės derinys papildo vienas kitą ir sukuria tobulą harmoniją.

Patikima ir pripažinta kokybė už prieinamą kainą – IVENTO

Schott Zwiesel kompanija prisitaikydama prie pasaulinių tendencijų pristato stulbinančią naujieną – IVENTO taurių kolekciją. Šios taurės, sukurtos naudojant patikimas naujas technologijas, pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis kaip ir kiti šios kompanijos gaminiai ir tinka tiek namams, tiek restoranams. Išskirtinis jų bruožas – šios serijos taurės ženkliai pigesnės, tad puiki Schott Zwiesel kokybė tampa prieinama už daug mažesnę kainą. Taigi dabar galima mėgautis tauriu gėrimu iš puikios krištolo taurės neišleidžiant tam didelės sumos pinigų.

Oficialus Schott Zwiesel atstovas Lietuvoje - UAB „Sangaida“