Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kavos bankas“ sveikina su artėjančia Tarptautine kavos diena!

2013-09-23
Paskelbk savo straipsnį
Klausimus rasite  „Kavos banko“ Facebook profilyje rugsėjo 23 d. 10 val.
Kavos guru testas-žaidimas vyks iki rugsėjo 29 d. 
Rugsėjo 30 d. paskelbsime nugalėtoją.

Pagrindinis prizas - kavamalė ir 500 g naujo derliaus šviežiai skrudintos kavos! Dar aštuoni (8),  teisingai atsakę ir ištraukti burtų keliu, laimės Namų baristos mokymus „Kavos institute“. Mokymus veda baristos!

Kavos_bankas_baneris_i_svetaine

Apie Namų baristos mokymus. „Kavos banko“ įkurtame „Kavos institute“ ruošiame profesionalius ir namų baristas. Namų baristų mokymai vyksta 3 valandas, veda juos profesionalai baristos.

Ką kiekvienas dalyvis išmoks:
  • kaip atskirti gerą kavą ;
  • ką reikėtų žinoti ją ruošiant;
  • sužinos  įvairius kavos malino būdus;
  • pabus tikru barista ir ruoš kavą profesionaliu aparatu;
  • paskanaus retų prabangių kavų ir gaus diplomą!
Taip pat kviečiame apsilankyti „Kavos karietoje“, Kauno „Akropolyje“, nes ten visą savaitę kavos gėrimams taikysime net 50 % nuolaidą. Kavą ruošia baristos, tobulas ir tikras espresso, capucino, moka su tikruoju šokoladu, o kur dar kiti kavos gėrimai... O kavai pakuotėse taikysime 30 % .  Primename, kad „Kavos karietoje“, galite nupirkti mamai, tėčiui, draugams, mylintiems kavą, dovanų kuponą iš karto su palinkėjimu ir dovana - kavos miniatiūra. Labai apsidžiaugs!

Užsisakantiems  kavą internetu taikome 30 % nuolaidą 8 kavos rūšims: „Colombia Medellin Supremo”, „Brasil Sul de Minas”, „India Plantation AA”, „Guatemala SHG Roble”, „Nicaragua Thalia AAA”, „Tanzania AA Utengule Estate”, „Papua New Guinea AA“.

Su artėjančia kvapniausia pasaulyje švente Jus sveikina „Kavos bankas“!