Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kaune atidarytas naujas „Soya“ restoranas

2014-07-31
Paskelbk savo straipsnį

Iki rudens planuojama atidaryti dar du frančizės pagrindu veiksiančius „Soya“ restoranus Šiauliuose ir Panevėžyje.

Restorano „Soya“ rinkodaros vadovas Vytautas Romeika sako, kad naujasis restoranas specialiai atidarytas verslo centrų gausa išsiskiriančiame Kauno Savanorių prospekte.

„Pagrindiniai „Soya“ klientai – verslo atstovai bei Azijos virtuvės mėgėjai. Įrengdami naująjį restoraną siekėme sukurti mūsų klientams patrauklų, jaukų ir šviesų interjerą, kad restorane būtų galima ne tik pavalgyti, bet ir komfortiškai bendrauti. Išlaikome tą pačią meniu koncepciją visuose „Soya“ restoranuose, tad ir naujame klientai ras jau pamėgtus Azijos virtuvės patiekalus, taip pat pristatysime ir egzotiškesnių derinių“, – naujienas pristato V. Romeika.

Kaip ir kituose „Soya“ restoranuose čia bus galima paragauti keturių Azijos virtuvių patiekalų – Kinijos, Japonijos, Korėjos ir Tailando, taip pat Asian fusion (kai vienoje lėkštėje maišomos skirtingų šalių kulinarinės tradicijos, derinami iš pirmo žvilgsnio nesuderinami maisto produktai) patiekalų.

Naujasis restoranas talpins iki 90 žmonių.